OSHA بازرسان انجام صدها نفر از coronavirus مربوط به محل کار تحقیقات: گزارش

ايمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) در حال بررسی است و تقریبا 200 coronavirus مربوط به مواردی است که در آن کارفرمایان کافی محافظت از کارگران خود را از این بیماری همه گیر با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

این تحقیقات توسط OSHA مقامات شامل محل های کار در دو دوجین متحده و 96,000 کارگران است. نیمی از این تحقیقات شامل کارمند مرگ یا بستری شدن در بیمارستان با توجه به گزارش.

در طول همه گیر آژانس فدرال دریافت کرده است انتقاد کرده و گفت که آن را انجام نمی به اندازه کافی برای تنظیم بتن دستورالعمل برای حفاظت کارگران از ویروس.

تبلیغات

یکی از OSHA منتقدان بوده است AFL-CIO که با ارسال گاز گرفتن نامه در این هفته به کار وزیر یوجین Scaliaیوجین ScaliaSchumer رمپ تا توهین آمیز در عدم توافق نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ AFL-CIO تماس در وزارت کار به سطح شیب دار تا حمایت از کارگران در میان همه گیر در پول: تهمت و ادعا می کند که او قدرت را به تصمیم می گیرید که برای بازگشایی متحده | فرمانداران تشکیل گروه به بحث در مورد بازگشایی | سنا گرفتار در بن بست بیش امداد لایحه بیشتر.

“برای همه کارگران تلفات از COVID-19 عفونت و مرگ و میر است نصب خواهد شد و حتی بیشتر افزایش می دهد به سرعت به عنوان کارگران بازگشت به کار بدون لازم ایمنی و سلامت حمایت” AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka نوشت.

او افزود: “بدون نظارت دولت و اجرای بیش از حد بسیاری از کارفرمایان در حال نادیده گرفتن استانداردهای ایمنی و بهداشت.”

OSHA صلاحیت بیش ترین محل های کار در این کشور و توانایی تنظیم و اجرای مقررات بهداشت.

این آژانس همچنین گفت که ایالات متحده آمریکا امروز است که آن را “اقدام برای حفاظت از آمریکا کارگران با ارائه گسترده هدایت به کارفرمایان و کارگران در COVID-19 پاسخ به” اما آیا نظر خاصی در حال انجام تحقیقات است.

“آژانس همچنان به زمینه و پاسخگویی به شکایات و مراحل مورد نیاز به آدرس نا امن و محل های کار از جمله اجرای عمل به عنوان موجه” این مقاله گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>