سابرینا Ionescu خاموش بی سابقه کالج حرفه ای با وارد کردن یک باشگاه منحصر به فرد.

اورگان گارد نقطه بود به اتفاق آرا انتخاب دوشنبه به عنوان آسوشیتد پرس بسکتبال زنان بازیکن سال دریافت تمام 30 رای از رسانه ملی پنل که انتخاب بالا 25 در هر هفته در طول فصل. پس از این جایزه اول داده شد در سال 1995 تنها بازیکن دیگر برای دریافت تمام آرا سابق UConn به جلو Breanna استوارت.

“که خیلی دیوانه است. کسی به من نگاه کردن و داشتن یک رابطه خوب با” Ionescu یک Miramonte-اوریندا آلوم گفت: AP. “به در کلاس که با او یک افتخار است.”

Ionescu بود که تنها هشت بازیکن برای کسب AP همه آمریکایی افتخارات سه بار شکسته NCAA حرفه ای سه گانه-دو علامت گذاری شد و اولین بازیکن در تاریخ به 2000 امتیاز, 1,000 ریباند و 1 ، 000 کمک می کند.

“سابرینا یک متعالی بازیکن بسکتبال” اورگان سر مربی کلی گور گفت. “واقعا وجود دارد چیزی است که او نمی تواند انجام دهد در دادگاه است. او نهایی رهبر است.”

Ioenscu آمد برای او فصل ارشد و گفت: او تا به حال کسب و کار ناتمام و به امید برنده شدن در یک NCAA عنوان. او به طور متوسط 17.5 امتیاز 9.1 کمک و 8.6 ریباند در این فصل و همچنین داشتن هشت از 26 حرفه ای سه گانه-دو برابر است.

او کمک کرد تا اردک برنده Pac-12 به طور منظم فصل و مسابقات عناوین. گردو نهر مادری مفتخر به کسب عنوان کنفرانس برجسته ترین بازیکن این مسابقات و فصل به طور منظم.

Ionescu هدایت اورگان به 31-2 علامت این فصل به پایان رسید که قبل از موعد مقرر با لغو مسابقات NCAA به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من لذت می برد همه چیز را که من در این سال” گفت: Ionescu در طول Pac-12 مسابقات است. “من هرگز دوم-حدس می زنم من انتخاب است.”

کارولینای جنوبی, سرمربی سحر Staley دریافت 20 رای از پانل را به نفع خود AP مربی جایزه سال برای اولین بار. نورث وسترن جو McKeown دوم بود با پنج رای گور دریافت چهار آراء و ایالتی کارولینای شمالی را وس مور یکی رو.

SE Missouri State استخدام Korn: جنوب شرقی میسوری ایالتی به نام براد Korn آن مردان سر مربی.

Korn در حال صرف گذشته پنج فصل با کانزاس دولت گذشته چهار به عنوان دستیار مربی, کمک به مدرسه به سه NCAA Tournament حضور و سهم از 12 به طور منظم فصل عنوان دو سال پیش. بسیاری از کار او شده است با پست بازیکنان.

Redhawks مدیر ورزشی بردی Barke گفت: Korn امضا پنج سال قرارداد از طریق 2025 فصل است.

Korn که او نیز کار کرده است در جنوب ایلینویز و میسوری دولت جایگزین ریک ری. او از کار اخراج شد پس از رفتن 51-104 بیش از پنج فصل از جمله 7-24 علامت این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de