اورگان سابرینا Ionescu اضافه شده است یکی دیگر از جایزه به مجموعه خود را. در حال حاضر به نام آسوشیتد پرس از زنان بازیکن سال های Miramonte-اوریندا آلوم روز جمعه اهدا شد مشاهیر جایزه برای برجسته ترین زنان بازیکن بسکتبال است.

Ionescu که برنده AP همه-امریکا افتخارات سه بار شکسته NCAA حرفه ای سه گانه-دو علامت با 26 و تبدیل به اولین بازیکن در تاریخ به 2000 امتیاز, 1,000 ریباند و 1 ، 000 کمک می کند.

Ionescu به طور متوسط 17.5 امتیاز 9.1 کمک و 8.6 ریباند با هشت گانه-دو برابر به عنوان یک مقام ارشد در این فصل کمک به اردک برنده Pac-12 به طور منظم فصل و مسابقات عناوین.

“من فروتن و سپاسگزار برای دریافت چنین جایزه معتبر و من نمی توانستم آن را انجام داده اند و بدون هم تیمی ها و مربیان. قادر بودن به بازی بازی من دوست دارم با مردم که من عاشق شده است هیچ چیز کمتر از شگفت انگیز” Ionescu در بیانیه ای گفت.

در جای دیگر

CIF لغو بهار ورزشی

همانطور که پیش بینی کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون, مدیر اجرایی, Ron Nocetti به نام بهار خاموش ورزشی در سطح ایالت.

دولت high school sports بدن حاکم سر گفت: CIF بود زیر رهبری ایالتی کالیفرنیا در مدرسه سرپرست تونی Thurmond که اوایل این هفته اعلام شد که مدارس قادر به بازگشایی این سال داده شده فعلی نگرانی های ایمنی و مداوم اجتماعی فاصله.

کالیفرنیا است 10th دولت در این کشور به لغو آن فصل بهار, پس, آلاباما, آلاسکا, آریزونا, ایندیانا, کانزاس, میشیگان, New Mexico, اوکلاهما و ویرجینیا است.

— میچ است.

بیس بال: حدود 370 بازیکنان که در لیگ بزرگ بهار آموزش با minor-لیگ قرارداد از جمله غول’ پابلو Sandoval, خواهد دریافت پیش پرداخت تا $50,000 هر یک از لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط است.

این پول خواهد شد در علاوه بر این به $400 هفتگی کمک هزینه پرداخت می شود به همه جزئی leaguers از طریق مه 31 توسط لیگ اصلی بیس بال.

در میان بازیکنان واجد شرایط برای پرداخت فلیکس هرناندز مت کمپ نیل واکر, Derek هلند, Edwin Jackson, Chris Iannetta براندون فردا Jonathan Lucroy و ترور Cahill.

ویروس تعویق: ایالات متحده زنان باز در هوستون منتقل شده است از ماه ژوئن 4-7 برای دسامبر. 10-13 دوم LPGA عمده به موکول شود. … به WNBA, مجموعه ای از نوک آن فصل مارس 15 قرار داده شده است برنامه خود را در انتظار نگه داشته به طور نامحدود. … لیگ برتر متوقف شد به طور نامحدود scrapping فوتبال لیگ آزمایشی بازگشت به تاریخ مارس 30.

NFL: گیرنده گسترده تراویس بنیامین و offensive lineman تام کامپتون رسما امضا یک سال می پردازد 49ers.

• شیکاگو خرس اعلام کارفرمایی رقابت بین وقت استارت Mitchell Trubisky و تازه وارد Nick Foles باز یکی.

• شیرها دیترویت به توافق نظر با cornerback داریل رابرتز که صرف گذشته چهار فصل با جت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de