اورگان یوتا توقف بازگشایی میان coronavirus خوشه

فرمانداران در اورگان و یوتا در حال هدف قرار دادن مکث در بازگشایی کشورهای خود را در میان جدید خوشه در coronavirus عفونت.

اورگان گزارش 178 جدید COVID-19 موارد پنجشنبه تمام زمان بالا برای دولت, در حالی که یوتا تایید از 556 موارد جدید آخرین جمعه است.

هر دو کشور در روند مرحله به مرحله دوباره باز کردن برنامه اما نمی خواهد به جلو حرکت می کند در حالی که آنها بررسی را افزایش می دهد.

“این است که اساسا یک ایالت ‘نور زرد.’ از آن زمان به فشار دکمه مکث برای یک هفته قبل از هر گونه بیشتر بازگشایی مجدد” اورگان دولتی کیت براون (D) در بیانیه ای گفت: پنجشنبه شب بود.

“من با پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی برای تعیین اینکه آیا برای بلند کردن این مکث و یا گسترش آن و یا تنظیمات دیگر را,” او اضافه شده است.

اورگان تایید کرده است بیش از 5,200 موارد COVID-19 پس از همه گیر آغاز شد از جمله 171 مرگ و میر.

بسیاری از دولت شهرستانهای تا به حال اقدام به فاز یک یا دو تا از بلند کردن اجسام محدودیت به معنای محدود کردن این ویروس را گسترش اجازه داده است که محدود reopenings از رستوران ها, میله, شخصی, خدمات ورزشگاه ها و مراکز تجاری.

Multnomah County, که دارای اورگان ترین جمعیت شهر پورتلند تنها شهرستان که تا به حال نقل مکان به فاز یک و قادر نخواهد بود به در “مکث” دوره است.

در یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت (R) گفت: در طول پنج شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی بیشتر از این دولت باقی خواهد ماند در “زرد” فاز از بازگشایی طرح برای هم بودن که اجازه می دهد تا همه کسب و کار برای باز کردن از جمله در درب ناهار خوری خدمات.

در حالی که این اقدامات به طور کلی محدودیت کمتر نسبت به آنچه در کشورهای دیگر انجام داده اند به سرعت گسترش COVID-19 هربرت اشاره کرد وی افزود یوتا نیاز به تامل بیشتر بازگشایی تلاش آن را به عنوان بررسی افزایش موارد جدید.

بیشتر از دولت در حال حاضر نقل مکان کرد در گذشته قرمز و نارنجی مراحل reopenings که تا به حال اقدامات محدود کننده در محل. دولت تایید کرده است بیش از 13000 موارد پس از همه گیر آغاز شد از جمله 131 مرگ و میر.

“من نمی خواهم برای رفتن به جلو و سپس یک گام به عقب” هربرت گفت.

فرمانداران در کشورهای دیگر شاهد افزایش COVID-19 موارد — از جمله فلوریدا و آریزونا — نشان داده اند آنها را همچنان با خود را بازگشایی کردند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>