اورگان فرماندار مسائل مربوط به منظور جلوگیری از جمع بدهی از تصرف محرک چک

اورگان دولتی کیت براون (D) یک فرمان اجرایی را امضا جمعه محرومیت جمع بدهی ها و طلبکاران از تصرف محرک چک فرستاده شده به Oregonians زیر آخرین coronavirus امداد بسته است.

“بسیاری از Oregonians از طریق هیچ گسل از خود را در حال تلاش برای پرداخت صورت حساب خود را اجاره و یا حتی خرید ملزومات مانند مواد غذایی و داروهای تجویزی” براون در بیانیه ای گفت. “این بهبود کنترل شد به منظور ارائه کمک نه پاداش آژانس های جمع آوری بدهی برای preying در Oregonians که از دست داده اند خود را در معیشت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.”

قهوه ای و اجرایی جهت کمک های مالی محرک چک اعطا تحت مراقبت همان عمل حفاظت از تامین خواسته به عنوان دیگر پرداخت های دولت از جمله امنیت اجتماعی ناتواني و جانبازان مزایای.

تبلیغات

به 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد که به قانون امضا شده بود در اواخر ماه گذشته کمک های مالی بررسی می کند آمریکایی ها برای تا $1,200 بر اساس درآمد است. اما آن را شامل نمی شود زبان جلوگیری از جمع بدهی از تصرف امداد چک که قهوه ای به نام “نظارت.”

قهوه ای سفارش می کند متوقف کردن چک از هانه برای کمک به پرداخت جبران یا مدنی قضاوت بر اساس یک محکومیت کیفری. عقب افتاده حمایت از کودکان نیز می تواند کسر از محرک چک یک بار آنها سپرده خواهد شد.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleeTrump دفاع تظاهرکنندگان معترض اجتماعی محدودیت فاصله کاخ سفید می گوید ما به اندازه کافی تست برای فاز اول بازگشایی فرمانداران شکایت تست نقطه ضعف در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح بیشتر (D) صادر شده و از یک جهت مشابه این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>