اورگان دولتی قهوه ای به لغو محدودیت برای غیر فوری پزشکی

اورگان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را قادر به رزومه های غیر فوری پزشکی و دندانپزشکی در ماه آینده, اورگان. رژیم صهیونیستی. کیت براون (D) روز پنجشنبه گفت.

براون گفت: او را بلند کردن او به منظور به تأخیر انداختن این روش که اجرا شد در پاسخ به کروناویروس همه گیر به عنوان طولانی به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند نشان دهد که آنها را ملاقات الزامات مورد نیاز برای COVID-19 ایمنی و آمادگی.

“به عنوان کسی انتظار برای یک عمل جراحی انتخابی می داند “غیر ضروری” به این معنا نیست ‘minor'” قهوه ای در بیانیه ای گفت. “این فوق العاده مهم است مراقبت های پزشکی است که ما نمی خواهد که گفته دهندگان به تاخیر اگر تهدید COVID-19 تا به حال ساخته نشده است.”

تبلیغات

قهوه ای تشکر Oregonians برای “قربانی” ساخته شده در طول coronavirus همه گیر است که اجازه کارکنان مراقبت های بهداشتی لازم تجهیزات حفاظت شخصی آنها نیاز به درمان COVID-19 بيمار.

“بلند کردن این دستور اجازه خواهد داد که ما سیستم مراقبت های بهداشتی به بالا و در حال اجرا دوباره با اقدامات پیشگیرانه مناسب در محل به طوری که Oregonians می توانید مراقبت های بهداشتی درمان بدون تاخیر,” او اضافه شده است.

به عنوان چهارشنبه اورگان گزارش در مجموع 2,059 تایید COVID-19 موارد و 78 مرگ و میر.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomWashington دولت برای اجرای سریع-پاسخ تماس با ردیابی نیروی کار ممکن است قاضی را رد تلاش های سه کالیفرنیا کلیساها به برگزاری خدمات با وجود اقامت در خانه سفارش Newsom آموزش 10,000 تماس با ردیاب در کالیفرنیا بیشتر (D) به طور مشابه چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد اجازه می دهد تا بیمارستان ها و سیستم های سلامت رزومه تاخیر در مراقبت های پزشکی مانند تعویض دریچه قلب آنژیوپلاستی و تومور از بین بردن.

بیمارستان ها تحت فشار مالی به عنوان اعمال جراحی الکتیو قرار داده شده اند در انتظار برای تمرکز بر روی درمان coronavirus-بیماران آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>