دهلی نو: فرمان شده است اعلام اعطای بیشتر کاهش مالیات بر کمکهای مالی به نخست وزیر این صندوق برای مبارزه با کروناویروس بحران و به اثر به تازگی اعلام کرد گسترش خرما با توجه به صورت های مختلف قانونی انطباق با الزامات وزارت مالیه گفت: در روز سه شنبه.

یک بیانیه رسمی از وزارت گفت که این فرمان تا به اصلاح مالیات بر درآمد قانون به پیشنهاد همان مالیات بر درمان به نخست وزیر ‘شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری’ (PM-مراقبت) صندوق که کمک های مالی به نخست وزیر ملی صندوق امداد می شود. بر این اساس کمک های مالی به PM-مراقبت صندوق می تواند به طور کامل کسر خواهد شد در حالی که در محاسبه درآمد مشمول مالیات دهنده در بخش 80 قانون وزارت گفت.

نیز وجود دارد بدون درپوش روی کمک های مالی می شود ساخته شده به PM مراقبت صندوق مربوط به درآمد ناخالص دهنده. در این بیانیه همچنین گفت: شرکت ها می توانند با چنین کمک های مالی تا پایان ماه ژوئن و هنوز هم می تواند ادعا کسر برای خود FY20 پرداخت مالیات. همچنین سهم این صندوق را نمی خواهد تحت تاثیر قرار کسب و کار واجد شرایط بودن برای ثبت نام اعطایی کاهش مالیات شرکت های بزرگ نظام است که ارائه شده است به کسب و کار است که در غیر این صورت ادعا نمی هر گونه مالیات.

پیش از آن در روز وزارت امور شرکت به دادگاه تجدید نظر به کسب و کار به کمک سخاوتمندانه به PM-مراقبت صندوق گفت که هر مقدار اهدا در حال حاضر بیش از و بالاتر از خود را مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) تعهد می تواند مجموعه ای خاموش در برابر آینده خود را موظف به صرف در امور خیریه. کمک به PM مراقبت صندوق به رسمیت شناخته شده به عنوان واجد شرایط CSR هزینه های مشخص شده تحت قانون شرکت های.

“من می خواهم به اصرار بر شما به کمک بیش از و بالاتر از حداقل مقدار تجویز شده که بعد می تواند جبران در برابر CSR تعهد ناشی در سال های پس از آن, اگر شما تمایل ،” وزارت امور شرکت وزیر Injeti Srinivas گفت: در ارتباط به رهبران کسب و کار پست شده در وب سایت وزارت.

فرمان نیز به اثر مختلف انطباق امداد از جمله چشم پوشی از اواخر هزینه بهره و جریمه. وزارت امور مالی در بیانیه ای گفت که انطباق امداد اعلام شد با در نظر گرفتن چالش های مواجه شده توسط مالیات دهندگان در جلسه آنها تحت شرایط فعلی. Coronavirus بحران منجر به از دست دادن زندگی در سراسر جهان است و منجر به تعطیلی کارخانه و توقف فعالیت های اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im