دهلی نو:
این مرکز اعلام کرده است یک فرمان اعطای بیشتر کاهش مالیات بر کمکهای مالی به نخست وزیر این صندوق برای مقابله با کروناویروس بحران و به اثر به تازگی اعلام کرد گسترش خرما با توجه به صورت های مختلف قانونی انطباق با الزامات وزارت مالیه گفت: در روز سه شنبه.

این اقدامات به عنوان کشور جنگ اثرات اقتصادی از شیوع کروناویروس که منجر به از دست دادن زندگی در سراسر جهان است و منجر به تعطیلی کارخانه و توقف فعالیت های اقتصادی.

فرمان به اصلاح مالیات بر درآمد قانون به پیشنهاد همان مالیات بر درمان به نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM مراقبت) صندوق که کمک های مالی به نخست وزیر ملی امداد صندوق دریافت, با توجه به بیانیه ای از وزارت.

بر این اساس کمک های مالی به PM مراقبت صندوق می تواند به طور کامل کسر خواهد شد در حالی که در محاسبه درآمد مشمول مالیات دهنده در بخش 80 قانون وزارت گفت. نیز وجود دارد هیچ حد بالایی در کمک به توان به PM مراقبت صندوق مربوط به درآمد ناخالص دهنده.

شرکت ها می توانند با چنین کمک های مالی تا پایان ماه ژوئن است و هنوز هم می تواند ادعا کسر برای خود FY20 پرداخت مالیات وزارت گفت.

همچنین سهم این صندوق را تحت تاثیر قرار نمی واجد شرایط کسب و کار به ثبت نام برای اعطایی کاهش مالیات شرکت های بزرگ نظام است که ارائه شده است به کسب و کار است که در غیر این صورت ادعا نمی هر گونه مالیات.

پیش از آن در روز وزارت امور شرکت به دادگاه تجدید نظر به کسب و کار به کمک سخاوتمندانه به PM مراقبت صندوق گفت که هر مقدار اهدا در حال حاضر بیش از و بالاتر از خود را مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) تعهد می تواند مجموعه ای خاموش در برابر آینده خود را موظف به صرف در امور خیریه. کمک به PM مراقبت صندوق به رسمیت شناخته شده اند به عنوان واجد شرایط CSR هزینه های مشخص شده تحت قانون شرکت.

“من می خواهم به اصرار بر شما به کمک بیش از و بالاتر از حداقل مقدار تجویز شده که بعد می تواند جبران در برابر CSR تعهد ناشی در سال های پس از آن, اگر شما تمایل ،” وزارت امور شرکت وزیر Injeti Srinivas گفت: در ارتباط به رهبران کسب و کار پست شده در وب سایت وزارت.

فرمان نیز با توجه به اثر مختلف انطباق امداد از جمله چشم پوشی از اواخر هزینه بهره و جریمه.

انطباق امداد اعلام شد با در نظر گرفتن چالش های مواجه شده توسط مالیات دهندگان در جلسه آنها تحت شرایط فعلی وزارت مالیه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im