زمان آن رسیده است که به اصلاح کلمه داداش. من به یاد داشته باشید آن روز هنگامی که آن را مانند یک مدت از محبت است. اما بالیوود — و کسانی که اموات گانگستر — رفت و آن همه خراب. برای من هر چند بهایی در ادامه به یک اندازه استفاده می شود و بسیار دوست داشتنی کلمه.

و توضیح می دهد که چرا من وجد آمدیم که من یک تماس از یک خروجی به نام عرفان داداش. این جایی است که آیا تحویل خانه – که چیزی است که ما نیاز در این روز کامل مستند. این اجرا با عبور از مرز که توصیف خود را به عنوان یک “نام تجاری چند, چند مادر, multi-قالب اینترنت-رانده مواد غذایی و آشامیدنی شرکت”. من خوشحال به ملاقات عرفان داداش. غذا Lucknavi و ظروف عمدتا پخته شده با ادویه جات ترشی جات. منو شامل انواع qormas, biryanis و ثروت مكنت (اگر وجود دارد برخی از غذاهای گیاهی بیش از حد). برای من شام روز دیگر من تا به حال Badshahi Qorma (₹ 475), Khichda (₹ 365), شامی کباب (₹ 325), Bhindi ka Salan (₹ 225) Malai, کوفته (₹ 365) و تافتون Roti (₹S 70) I love khichda — خوشمزه ترکیبی از غلات و گوشت است. در واقع من بسیار علاقه ترکیبی از این دو مواد تشکیل دهنده. حلیم مثلا یکی از غذاهای مورد علاقه من و من عاشق dalcha ترکیبی از حبوبات و گوشت است. این khichda عالی بود و خوشمزه. دانه بود آغشته به طعم گوشت. آن شده بود آهسته پخته شده با ادویه جات ترشی جات و سپس چاشنی زده شده با پیاز سرخ شده و نعناع. این Badshahi qorma خوب بود به عنوان آن را به عنوان تند به دهلی Qorma و استفاده نا مشروع بود و نه خیلی ضخیم.

دو غذاهای گیاهی, شگفت آور, عالی بود. بامیه در Bhindi ka Salan شد که دارای مزه تند پیاز-سس گوجه فرنگی. پنیر کوفته در Malai کوفته شد نرم و نا مشروع بوده است پخته شده با گوجه فرنگی, فلفل سبز, گشنیز و زنجبیل و خو با زردچوبه و شنبلیله. من تا به حال آن را با تافتون roti — به طور سنتی تهیه شده با آرد و شیر و ماست و کمی شکر و تخم مرغ است.

این شامی کباب کوبيده نبود بهترین من تا به حال. گوشت ندارد توازن درست از ادویه جات ترشی جات و کمی بیش از حد خشک است.

آنچه من در مورد ظروف بود که طعم شد گرد و هیچ چیز بیش از حد. Qormas واقعا می تواند در صورت خود را و این نیست که در مورد عرفان بهایی را کرایه.

این منو شامل غذاهای مانند Handi کوفته گوشت, کوفته در یک ماست مبتنی بر استفاده نا مشروع), Murgh خورش (مرغ آهسته پخته شده با دانه فلفل و پیاز) و روگان جاش. گیاهی بخش شامل Aloo Salan (با سیب زمینی نوزاد), Moong Mughlai (dal پخته شده با سس گوجه فرنگی, برگ, زنجبیل و فلفل سبز خو با سفید, دانه زیره سبز) و سبز بخاری – بریانی پخته شده در دام و در خدمت سرخ شده با سیب زمینی نوزاد.

عرفان داداش پایه آشپزخانه نزدیک است Vasant Kunj (Ph: 9873333058). آن باز است در روزهای هفته از ساعت 11 صبح به 12midnight و در تعطیلات آخر هفته از ساعت 11 تا 2 صبح برای بررسی آنچه در ارائه ورود به Irfanbhai.com و سفارش بیش از Zomato.

Umda laga?” وب سایت می پرسد. Jee huzoor. یا باید که بود هان, Bhaijaan?

نویسنده چاشنی غذا منتقد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de