مخالفت با اطلاع از مهاجران می گوید: Amit Shah در ابتدا مجازی رالی در بیهار

دهلی نو:
صفحه اصلی وزیر Amit Shah روز یکشنبه متهم احزاب مخالف در بحار از عمدا گمراه کننده مهاجران که خانه بازگشت و در طول بیش از دو ماه است در مستند و خواست آنها را به این باور در اتهامات وارد شده توسط این احزاب است.

شاه بود و پرداختن اول مجازی عمومی تجمع که می تواند دیده می شود به عنوان نرم اندازی Bharatiya Janata Party (BJP)’s کمپین برای بیهار مجمع انتخابات انتظار می رود در ماه اکتبر-نوامبر.

“وجود دارد یک تلاش عمدی برای گمراه کردن مردم از بیهار و مهاجران باید به دور از این اتهامات که در حال مسطح توسط احزاب مخالف. کل کشور احترام می گذارد کارگران مهاجر که همیشه کار می کرد برای توسعه کشور است. ساعت (کمپ) مودی رسیده بود به همه وزرای ارشد به اطمینان حاصل شود که کارگران مهاجر از بازگشت به خانه باید صورت هر گونه مشکل است.”

به گفته مقامات ارقام بیش از سه میلیون مهاجر را بازگشت به روستاهای خود در بیهار با حدود دو میلیون سفر ویژه Shramik قطار.

“من می خواهم به درخواست احزاب مخالف از آنجایی که آنها در حال انتقاد از دولت اتحادیه…من می خواهم به می دانم که از آنها چه کار میکردی ؟ شما در بیهار و یا شما در دهلی نو هستند ؟ این سوال من به این رهبران که در حال انتقاد از دولت” شاه گفت.

صحبت با رای دهندگان و BJP کارگران در سراسر مناطق پوشش 60000 رای گیری غرفه شاه نیز روشن ساخته است که انتخابات آینده خواهد بود رقابت تحت رهبری وزیر Nitish کومار.

بی جی پی به رهبری دموکراتیک ملی داد (NDA) تا به حال برنده 38 از 40 کرسی در سال 2019 به طور کلی انتخابات و حکم داد نیز به دنبال تسلط بر مجلس پای صندوق های رای.

کومار شده است وزیر بیهار از سال 2005 خواهد بود و او در تلاش برای چهارمین دوره به عنوان رئیس جمهوری در انتخابات آینده. بی جی پی به حال تنها موفق به کسب 53 کرسی در 2015 سنجی مونتاژ و بعد از تشکیل دولت با کومار Janata Dal (ایران) و یا JD(U) که تا به حال موفق به کسب 71 کرسی است.

کومار تا به حال راه می رفت از NDA قبل از 2014 انتخابات عمومی برای تشکیل یک اتحاد با Lalu Prasad را Rashtriya Janata Dal (RJD). دو داد شرکای همراه با کنگره در حال برنده یک ماموت اکثریت در 2015 سنجی مونتاژ قبل از Kumar راه می رفت از داد در ماه اوت سال 2017 با استناد به فساد.

“پیام NDA توسعه است اما ایده حکومت از احزاب مخالف است بی قانونی سلسله و فساد است. این احزاب سیاسی هستند که در مخالفت با حال شده است در قدرت برای 15 سال اما آنها هر چیزی را انجام دهید و در عوض تنها زیاده روی در فساد است. ما نباید فراموش کنیم که بی قانونی در بیهار زمانی که احزاب اپوزیسیون در قدرت” گفت: Sushil مودی معاون وزیر بیهار.

شاه گفت: NDA موفق شده بود برای پایان دادن به کاست و بر اساس سیاست سلسله سیاست و فساد بیش از 15 سال گذشته.

“NDA را دریافت دو سوم اکثریت در بیهار تحت وزیر Nitish کومار اما این زمان برای فعالیت های سیاسی ، آن زمان برای کمک به افرادی که در مواجهه با مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. ما کمک کرده اند نخست وزیر نارندرا با کمک به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است” شاه گفت: BJP کارگران است.

BJP رهبران تصمیم گرفته اند برای استقرار 10 میلیون حزب کارگران در بیهار به انجام درب-به-درب مبارزات قبل از انتخابات مجلس.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>