مخالفت با گوشه های دولت در کارناتاکا

بنگلور: سال بودجه جلسه کارناتاکا مقننه لگد کردن در آتشین توجه داشته باشید در روز دوشنبه به عنوان احزاب مخالف سعی در گوشه حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) بیش از اظهارات بحث برانگیز ساخته شده در برابر صد ساله آزادی جنگنده H. S. Doreswamy.

در حال حاضر زیر آتش بیش صندوق بحران در دولت, دولت به رهبری وزیر B. S. Yediyurappa در بر داشت خود را در دفاع از اظهارات برابر یکی از کارناتاکا ارشد اکثر فعالان و مبارزان راه آزادی.

“ما نمی توانیم اجازه خانه تابع تا زمانی که ما می توانید این قسمت به منطقی آن در پایان گفت: کنگره قانونگذار درخواست ناشناس ماندن.

Basanagouda Patil Yatnal این BJP قانونگذار از ویجیپورا بود به نام Doreswamy یک “جعلی جنگنده آزادی” و “عامل از پاکستان” در 25 فوریه است. چند تن از اعضای این حزب را پس از چشم پوشی اظهارات.

“اگر ما به هر چیزی را انجام دهید در حال حاضر و سپس بعد از آن خواهد بود (مهاتما) گاندی و پس از آن (B. R.) Ambedkar گفت:” قانونگذار ذکر شده در بالا.

این Siddaramaiah رهبری کنگره اعتراض به اظهارات و خواستار عذرخواهی. مجلس را رد کرده و مخالفت با درخواست آنها داده نشده بود خانه هیچ متوجه نیست.

Doreswamy یک منتقد نارندرا نخست وزیر این ستیز شهروندی (متمم) قانون و ثبت ملی شهروندان زیر سوال برده بود نخست وزیر ، او پس از جلب انتقاد شدید از دولت بی جی پی رهبران.

در میان هیاهو دولت در روز دوشنبه موفق به تصویب هشت صورتحساب از جمله کارناتاکا اصلاحات ارضی (اصلاحیه) لایحه سال 2020 است. این لایحه به دنبال فروش مجدد از زمین تهیه شده برای استفاده های صنعتی اگر unutilized برای یک دوره هفت سال برای مجموعه مشابه از موسسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>