OPM رئیس ناگهان استعفا داد

سر از آمریکا در دفتر مدیریت پرسنل به طور ناگهانی استعفا داد و سه شنبه می روم یک جای خالی در بالای وسیع است که سازمان نظارت فدرال نیروی کار است.

“OPM دریافت کرده است استعفای OPM مدیر دیل Cabaniss و OPM معاون مایکل Rigas است سرپرست دفتر مدیریت پرسنل” یک OPM سخنگو تایید کرد, در بیانیه ای.

Cabaniss گزارش chafed در درمان توسط جان McEnteeجان (جانی) دیوید McEnteeMeadows می پیوندد کاخ سفید روبرو گشتند چالش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استخدام دانشگاه های دیگر ارشد برای نقش کلیدی جدید کاخ سفید بررسی سوالات بالقوه کارکنان در مورد تهمت درخواست تجدید نظر بیشتراز 29 سال رئیس دفتر و همچنین به عنوان پل Dans OPM سفید سخنگوی کاخ سیاسی گزارش شده است. McEntee دوباره به کاخ سفید در ماه گذشته است و مجموعه ای در مورد فوت دولت با مقامات وفادار به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن شیفت خود را از تن در coronavirus سناتور تعادل coronavirus با خطرات به سلامت Coronavirus می افزاید: عنصر جدید به افزایش ایران و آمریکا تنش بیشتر و در دستور کار خود دارد.

تبلیغات

سیاسی گزارش داد که کاخ سفید تصمیم به استخدام یک سوم کالج ارشد به یک پست حساس کمک به تنش که قبل Cabaniss’ فردی گری.

OPM است یک سازمان مستقل با سرپرستي دهها میلیون نفر از کارگران فدرال. دفتر دستگیره منابع انسانی امور و نظارت بر خدمات ملکی استخدام فرآیندهای.

Cabaniss منجر OPM از سپتامبر هنگامی که او تایید شد در یک 54-38 رای دادن. او جایگزین جف Pon که سرنگون شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اکتبر گذشته پس از تنها هفت ماه در میان اختلاف بر سر در اتاق قدرت.

Cabaniss قبلا به عنوان رئیس فدرال روابط کار سازمان که نظارت بر چانه زنی جمعی و اختلافات بین سازمان ها و کارگران تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و مشغول به کار در خدمات مدنی مسائل برای دو دهه در سنا تخصیص بودجه و امنیت داخلی و امور دولتی کمیته.

او خروج می آید در یک مخاطره آمیز برای دولت فدرال است که در تلاش برای پیدا کردن جای پای خود را در دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. OPM به طور معمول ارائه می دهد راهنمایی در telework منافع و سیاست های دیگر برای دولت فدرال کارکنان بسیاری از آنها شده اند خواست برای کار از خانه که ممکن است به محدود کردن انتقال ویروس

آن را نیز نشانه آخرین تقسیمات جدید از مسئولیت های کلیدی در دولت به عنوان تهمت به نظر می رسد برای پاکسازی دولت از حرفه مقامات تلقی ناقص و وفادار.

“هنوز هم وجود دارد برخی بسیار بدبیمار مردم در دولت ما – افرادی که دوست ندارند کشور ما (در واقع آنها نفرت کشور ما!),” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مارس 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>