باز کردن یک فصل جدید در هند هوانوردی نظامی پنج Rafales لمس کردن

پنج فرانسه ساخته شده است چند نقش هواپيمايی هواپیما لمس کردن در نیروی هوایی هند (IAF)’s امبلا ایستگاه در چهارشنبه باز کردن یک فصل جدید در هند هوانوردی نظامی تاریخچه و تقویت هند دفاع میکنم.

این Rafales’ فرود در هند در روز چهارشنبه می آید تقریبا چهار سال پس از هند امضا توافق نامه با فرانسه برای خرید 36 جنگنده تحت 59,000 کرور روپیه معامله شد. آن را نیز همراه 23 سال پس از هند پذیرفته روسیه طراحی شده Sukhoi هواپیما و 19 سال پس از هند برای اولین بار شروع به جستجوی خود را برای یک دولت از هنر جت جنگنده به جای میگ-21 اسکادران توقف در طول سال.

هواپیما’ فرود در هند همزمان با هند روابط با چین را ساییده شده به علت تنش در امتداد مرز هند و مقامات نظامی بودن متفاوت است از احتمال دو جبهه جنگ با چین و پاکستان است. آن هم در یک زمان می آید زمانی که هند به دنبال خروج از اقتصادی عواقب دقیق مستند در مه با جذب سرمایه گذاران و شرکت ها به دنبال جدا زنجیره تامین خود را از چین است. با وجود مستند و مرتبط با عدم قطعیت و هند موفق به جلب تقریبا 20 میلیارد دلار در سرمایه گذاری و تعهدات بین آوریل-ژوئیه – در آنچه که دیده می شود به عنوان یک رای اعتماد در اقتصاد هند.

“پرندگان فرود آمد با خیال راحت در امبلا. Touchdown از هواپيمايی هواپیماهای جنگی در هند نشانه آغاز یک دوره جدید در تاریخ نظامی. این multirole هواپیما را متحول قابلیت @IAF_MCC,” وزیر دفاع Rajnath Singh گفت: در یک پست توییتر در مدت کوتاهی پس از اولین هواپيمايی لمس کردن در امبلا.

“من بسیار خوشحال هستم که جنگنده های نیروی مبارزه با قابلیت کردم موقع افزایش” او گفت: در پست دوم. در نه چندان ظریف, هشدار به پاکستان و چین وزیر گفت:”من می خواهم برای اضافه کردن آن است که اگر کسی که باید نگران و یا انتقادی در مورد این قابلیت جدید از نیروی هوایی هند را باید کسانی که می خواهند به ما را تهدید تمامیت ارضی.”

“این هواپیما بسیار خوب پرواز عملکرد و سلاح های خود را ، رادار و دیگر سنسور ها و جنگ الکترونیک قابلیت ها در میان بهترین در جهان است. ورود به آن در هند خواهد ساخت جنگنده های نیروی بسیار قوی برای جلوگیری از هر گونه تهدید که ممکن است مطرح شده به کشور ما” Singh اضافه شده است.

نخست وزیر نارندرا مودی نیز با استقبال از ورود Rafales در روز چهارشنبه.

پنج جت شامل دو دو سرنشینه مربی هواپیما و سه تک صندلی هواپیما. علاوه بر امبلا که در آن استقرار Rafales دیده می شود به عنوان مقابله با تهدید ناشی از پاکستان دومین اسکادران است به مستقر در Hashimara در غرب بنگال را در خطر از چین است.

با تنش در مرز با چین در حال اجرا بالا IAF این است که به دنبال یکپارچه سازی Rafales با هند موجود سیستم های دفاع هوایی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. در یک حرکت برای اطمینان از سریع یکپارچه سازی جنگنده ها تصمیم گرفتند برای فرانسه چکش هوا-به-زمین دقت هدایت سیستم سلاح. جت آمده مسلح با beyond visual range (BVR) هوا به هوا موشک شهاب و 13 هند خاص پیشرفت – با IAF صدور صورت حساب آن را به عنوان یک “gamechanger.”

با Mig-27s decommissioned سال گذشته نیروی هوایی اسرائیل در حال حاضر به بیش از 30 اسکادران مراتب کمتر از تحریم 42 مورد نیاز برای دو جبهه جنگ علیه پاکستان و چین است. بسیاری از جت در پاکستان موجودی شامل ما ساخته شده F-16s علاوه بر این برخی از چینی ساخته شده JF-17s. آزادی بخش خلق چین است نیروی هوایی ارتش بیش از 600 نسل چهارم و نسل چهارم-plus جت. چین نیز در حال توسعه نسل پنجم J-20 در رقابت با ما را به نسل پنجم جنگنده جت مانند F-22 و F-35 ساخته شده توسط لاکهید مارتین Corp.

“برای هر یک از پاکستان F-16 در هند تا به حال به استقرار دو Sukhois” گفت: یک فرد آشنا با این موضوع با اشاره به F-16s برتر رادار و تسلیحات مانند beyond visual range هوا به هوا موشک. با Rafales اضافه شده به موجودی معادله تغییرات در هند به نفع فرد گفت: با اضافه کردن “برای مطابقت با یکی هواپيمايی در هوا پاکستان را به تقلا دو F-16s.”

Manmohan بهادر سابق جنگنده های نیروی هوایی معاون مارشال و که در حال حاضر مدیر کل اضافی در دهلی نو مستقر در مرکز نیروی هوایی مطالعات فکر می کنم تانک دارای Rafales به عنوان “بسیاری از لیگ ها بهتر از F-16s و JF-17s از نظر محدوده تسلیحات و جنگ الکترونیک قابلیت.”

همراه با S-400 سیستم است که هند خرید از روسیه پیش بینی شده است برای ارائه به هند با یک استراتژیک لبه در دفاع هوایی قابلیت های.

کسب هواپيمايی تأکید هند تعهد به دفاع نوسازی گفت:” سخت نفس نفس زدن یک استاد روابط بین الملل در لندن است. “برای بسیاری از خارجی ها از هند به دفاع از سیاست های ad-hoc و علل سیاسی داخلی مجادله,” او گفت:. که کسب اتفاق افتاده است نشان می دهد که دولت مودی را حل و فصل برای خرید دارایی های حیاتی برای امنیت ملی است که مایل به گرفتن خطرات سیاسی در این نمره او گفت:. و اشاره کرد که پاکستان در پاسخ به Balakot حمله هوایی توسط هند در ماه فوریه سال گذشته تا به حال نشان داده شده در هند آسیب پذیری از نظر تعداد و کیفیت از جنگنده, هواپیما, نفس نفس زدن گفت که فن آوری به خصوص نیروی هوایی نیاز به برش لبه. در این معنا “به Rafales هستند منادی نوسازی,” او اضافه شده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر