باز هم خدمت می کنند. آیا شما سعی DIY غذا کیت هنوز ؟

عرق پیاز. بلانک کسانی لوبیا. را roux. باز کردن تب جدید. گوگل معنی roux.

بیایید آن روبرو هستند, پخت و پز می تواند چالش برانگیز به خصوص اگر شما می خواهید این مواد غذایی به طعم و حرفه ای و نگاه Insta-شایسته.

“یا شما می توانید سعی کنید DIY غذا جعبه” می خندد Shweta گوپتا مدیر Novotel Chamiers. وعده های غذایی خود را کیت راه اندازی شد در ماه گذشته تحت یک نام تجاری جدید پرتاب. “DIY در حال رفتن به طبیعی است. حتی پست-مستند مردم نیست بلافاصله ناهار خوری. اما در همان زمان آنها می خواهند خوشمزه, رستوران, غذا,” او می گوید. تمرکز او احساس می کند, تغییر کوچک به تجمعات شش و 10. سفارش غذا جعبه یک راه سریع به تازه, خوراک شناس, مواد غذایی او اضافه می کند.

این واقعیت است که آن را ساده می افزاید: به نفع خود. “شما لازم نیست برای خرید مواد خام. همه شما باید انجام دهید این است باز کردن بسته قرار داده و مطالب را با هم و به هم بزنید در حالی که پاپ آن را به فر. همه چیز طول می کشد فقط 10 دقیقه” می افزاید: Shweta که در حالی که تلاش کردن کیت در خانه خود نه ساله پسر به شلاق تا وعده های غذایی.

پرتاب ارائه می دهد 14 ظروف از پیتزا به gnocchi. آنها همچنین باید یک مخلوط برای کیک های شکلاتی و دو کوکی شیشه به نگه داشتن بچه ها مشغول اند. Shweta می گوید آنها به طور متوسط حدود 40 سفارشات در روز با قیمت شروع در ₹799.

چه آغاز شده به عنوان یک COVID-19 احتمالی استراتژی باعث شده است یک نام تجاری برای ایتالیا گروه ها و رستوران ها. نسبت به پایان ماه مارس آنها شروع به ارائه وعده غذایی کیت خود, پیتزا, پاستا burrito کاسه و چت در چنای و بنگلور و پونا. آنها تا کنون به فروش می رسد 1,650 کیت با توجه به Amrut مهتا مدیر رستوران های زنجیره ای. او می گوید: “ما احساس تقاضا برای مواد خام. بنابراین همراه با غذا جعبه ما نیز آغاز شده و فروش گونه های مختلفی از ماکارونی, سس, پنیر, در میان دیگران تحت نام تجاری جدید Acasa.” در طول چند هفته گذشته شام مانند Burgerman و علامت های تجاری بزرگ مانند شورشی مواد غذایی (که دارای رستوران مانند Faasos, Behrouz و بسیار پخت زیر کمربند خود) نیز پریدند به DIY ارابه موسیقی.

در ضمن به عنوان پارتی شنبه شب جمعیت می یابد و خود را محدود به اتاق نشیمن خود را DIY کوکتل نیز در حال راه اندازی در سراسر کشور است. Krish به متصدی بار در Koox قرار داده با هم Kooxtail یک جعبه premixed میکسر. وجود دارد چهار میکسر برای مارگاریتا, مارتینی, سوراخ کردن و ویسکی/کنیاک. و هر جعبه (قیمت در ₹1,999) شامل هشت لوله میکسر و دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی ترکیب آنها را.

بالا بردن نان تست

دهلی نو-بر درشکه در فهرست آسیا 50 بهترین میله و کوکتل و رویاها در Gurgaon نیز ارائه خود را محبوب برمكسس با تمرکز بر فصلی محلی مواد تشکیل دهنده. برای مثال در این ماه آن است که چوب اپل. این برمكسس آمده در بطری 200 میلی لیتر قیمت در ₹400 در هر بطری. “هر بطری باعث می شود حدود شش نوشیدنی. هنگامی که یک مشتری اماکن سفارش ما ارسال آنها را یک دقیقه-فیلم بلند از تهیه کوکتل می گوید:” Yangdup لاما از درشکه چهار چرخه اضافه کرد: “ما چهار های مختلف قبل از مخلوط هر هفته با توجه به در دسترس بودن مواد تشکیل دهنده محلی.” Bartenders در درشکه چهار چرخه را مخلوط به گونه ای که حتی اگر این دستور را نشان می دهد ودکا می توان آن را به راحتی جایگزین با رم. آنها را از آن تماس بگیرید “فلکسی-مشروب گزینه”. آنها همچنین سفارشی. مشتریان می توانید بگویید mixologist چه ارواح آنها را در خانه داشته و این تیم را در یک مخلوط را با توجه به الکل.

چه خوب است کوکتل بدون استارت? اگر چیپس سیب زمینی هستند نه فقط برش آن را به شما از دست همه جالب, نوار, مواد غذایی, رادیو, اتاق ارسال برخی از محبوب خود را شروع د-ساخته شده است. “این شامل pre-ترشی کباب و کاکینادا مرغ, در میان دیگران. همه شما باید انجام دهید این است شیر یا خط آنها را با هم و بخش های خوب را نگه دارید برای دو تا سه نفر می گوید:” Sandesh ردی یکی از همکاران از resto-نوار.

سندی نیز متعلق به Sandesh است انجام طیف وسیعی از وعده غذایی کیت بیش از حد. برای درک بهتر آنچه که مشتریان خود را به دنبال او با قرار دادن یک پست در رسانه های اجتماعی یک ماه پیش درخواست پیشنهاد برای چه غذایی به راحتی آنها را در تبادل نظر با فرمت. پاسخ در بازه زمانی از همبرگر برای آووکادو توست.

“سوپ و همبرگر محبوب ترین می گوید:” سندی که دریافت 60-plus سفارشات در یک روز در ماه اول. دیگر مورد علاقه های شما شامل ماکارونی, پاستا, panini, پیتزا, آسیایی کیت با برنج سرخ شده, one-pot, آسیایی, وعده های غذایی, رشته فرنگی…

به نام آشپز در یک جعبه کیت شامل همه چیز به جز روغن و نمک و فلفل. “ایده این است که به ارائه یک پلت فرم خود را بسازید. ما تمام دبستان و برش و ارائه سس می گوید:” Sandesh.

زمانی که مستند آغاز شده Chindi Varadarajulu از کدو تنبل قصه و Zhouyu متوجه شد که مشتریان خواهد بود خرید بسیاری از takeout و آن را خسته کننده پس از یک در حالی که. “این چیزی است که تمام خانواده می توانید درگیر در,” او می گوید و توضیح داد که چگونه او کیت DIY به مردم آزادی برای دریافت خلاق با وعده های غذایی خود را از نظر شکوه و اضافات.

در حالی که پیتزا (پایه 80% پخته شده), وان سوپ از قبل پخته شده همبرگر وانتونز و shakshuka ضربه ها در میان مشتریان, Chindi را به تازگی راه اندازی طیف وسیعی از سس است ، پنج وجود دارد در حال حاضر: حریصا, پستو, فلفل سیاه, شیان و XO سس. “این Xian سس گیاهی و بسته در یک عطر و طعم اومامی. این 13 مواد مانند دانه کنجد سیاه دانه های تخمیر شده سویا و لوبیا و قارچ قارچ… می توان آن را به عنوان یک رغبت و یا به هم بزنید سرخ و در رشته فرنگی” توضیح می دهد که Chindi که معتقد است که راه رو به جلو است و به حفظ و بازسازی به تصرف خود در بازار است.

تعمیر سریع

  • ID در چنای فقط راه اندازی خود را DIY vadas, parotta kurma, podi idlis, kuzhi panayaram و dosas. “ما در حال دادن قبل از مخلوط chutneys که شامل دال و ادویه جات ترشی جات در مقادیر اندازه گیری شده. مشتریان فقط می تواند سخت کار کردن و آن را می گوید:” Nithin Suresh, مدیر کل SPI کسی که شام میخورد.
  • سانچز و Sriracha در بنگلور دارای 12 گونه از غذا کیت برای tacos, nachos در و khow ا.
  • برو بومی پایدار با نام تجاری شیوه زندگی در بنگلور ارائه می دهد رنگین کمان زیبایی کاسه (نخود tikkiنان پیتا چغندر ترشی کلم بروکلی و کدو و کلم پیچ) هند کشاورزان پیتزا نازک-پوسته ragi پیتزا صدر با ریحان, پستو, پنیر موزارلا, پنیر و کلم بروکلی و گوجه و اسفناج و پیاز کاراملی) و برنج سیاه dosa خمیر در میان دیگر کیت.

در حالی که DIY جعبه یک مفهوم جدید نیست در حال حاضر که خانواده ها در خانه با هم در طول مستند و مشتاق به آزمایش با غذاهای جدید این قالب است که به دست آوردن محبوبیت است. برای رستوران ها در تلاش برای شناور ماندن در یک بازار رقابتی به مشتریان گزینه کمک می کند تا آنها را به ایستادگی کردن.

چه شیرین!

Motichoor laddoo در 10 دقیقه, شیر, میسور و پاکستان در 20 پیتزا در 15 و سالاد در پنج. چند مواد غذایی کارآفرینان در حیدرآباد راه اندازی یک سرویس جدید برای دوستداران مواد غذایی در یک جعبه. .

یاد بادام خانه در زمان چالش ارائه برخی از مشتریان خود را مورد علاقه های شما مانند bobbatlu, motichoor laddoo و شیر میسور و پاکستان به عنوان بخشی از تبادل نظر و محدوده. مواد است که به آماده سازی این موارد آمده در بسته بندی جذاب جعبه و نیاز به کمی دیگری به جز احتمالا یک فنجان آب.

(با ورودی از Prabalika

Borah و Praveen Sudevan)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>