باز بمبئی قطار محلی برای کارکنان بانک و همچنین تقاضای اتحادیه

بمبئی:
به عنوان بمبئی قطار محلی خدمات از سر گرفته شد امروز کارکنان بانک و خواستار آن شدند که آنها نیز باید مجاز به هیئت مدیره قطار را به عنوان آنها در حال ارائه خدمات ضروری به مردم است. از امروز راه آهن مرکزی و غربی راه آهن آغاز شده در حال اجرا انتخابی حومه خدمات بر خط اصلی و بندرگاه خط فقط برای ضروری کارکنان به عنوان تعریف شده توسط دولت.

کارکنان بانک هستند مجاز به استفاده از سرویس برای رفت و آمد بانک اتحادیه های کارگری گفت. “از آنجا که راه آهن مقامات محلی آغاز شده قطار برای کارکنان از خدمات ضروری اما کارکنان بانک رد شده است با استفاده از این سرویس به عنوان آنها در فهرست خدمات ضروري” اتحادیه انجمن بانک های کارگری (UFBU) ماهاراشترا Convenor Devidas Tujapurkar گفت.

او گفت که این نگران کننده است که توجه داشته باشید که دولت انتظار دارد که بانک ها به گسترش بدون وقفه خدمات در طول مستند اما وقتی که می آید به استفاده از قطار محلی خدمات بانک ها در نظر گرفته نشده در لیست ضروری ارائه دهندگان خدمات.

آهن مرکزی گفت: حدود 1.25 لاخ ضروری کارکنان از جمله 50,000 غربی راه آهن به عنوان مشخص شده توسط دولت در حال انتظار برای سفر با این قطار.

“من سعی کردم به وارد تامي ایستگاه در صبح برای سفر به من شعبه در Churchgate اما پلیس اجازه نمی دهد من” سندیکای کارمند بانک گفت PTI.

راه آهن نیز در اعتراض به این که تنها ضروری کارکنان به عنوان مشخص شده توسط دولت مجاز خواهد بود برای سفر انتخاب و حومه خدمات و درخواست دیگران نه به عجله به ایستگاه.

در نامه ای کتبی به دبیر کل Maharashtra, دولت, Maharashtra State Bank کارکنان فدراسیون (MSBEF) درخواست کرده اند اجازه می دهد تا کارکنان بانک به استفاده از قطار حومه خدمات. “ما صادقانه درخواست شما لطفا به گسترش این خدمات به کارکنان بانک به آنها را قادر به گزارش به وظایف خود به طور منظم. این را نیز تسهیل گسترش کامل خدمات بانکی برای همه” در این نامه گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>