اوپک پشت اضافی 1.5 میلیون بشکه خروجی قطع اگر روسیه می پیوندد در: گزارش

اوپک توافق کردند که روز پنج شنبه به قطع خروجی اضافی 1.5 میلیون بشکه در روز) در سه ماهه دوم سال 2020 برای حمایت از قیمت ها در بحبوحه شیوع کروناویروس اما آن را مشروط بر پیوستن به روسیه در دو اوپک منابع گفت.

عربستان سعودی پیشنهاد کرده بود اوپک و متحدان آن از جمله روسیه کاهش تا 1.5 میلیون بشکه در روز) برای سه ماهه دوم سال 2020 در حالی که نگه داشتن موجود کاهش 2.1 میلیون بشکه است که منقضی در این ماه در محل تا پایان سال 2020 است.

اما ریاض بزرگترین تولید کننده در سازمان کشورهای صادر کننده نفت و دیگر اعضای گروه هنوز به نفع روسیه برای حمایت از چنین یک معامله است. تا کنون مسکو نشان داده است آن را به یک فرمت است اما نه عمیق تر کاهش دهد.

مسکو که با همکاری اداره در خروجی سیاست پس از سال 2016 در یک گروه غیر رسمی و شناخته شده به عنوان اوپک+ شده در گذشته نشان داده شده بی میلی در طول مذاکرات اما امضا کرده است و در آخرین لحظه.

اوپک منابع حاکی است که مذاکرات اولیه با روسیه این هفته در وین شده اند سختتر از قبل است.

نفت برنت افزایش قیمت 0.6% نسبت $51.50 در هر بشکه در اخبار اوپک را کاهش دهد. در این سال قیمت نفت حدود 20 درصد ساخته شده است آن را دشوار برای اوپک متحده به تعادل بودجه خود را در حالی که مسکو گفته است که می تواند در مقابله با قیمت های فعلی است.

اگر اوپک+ بود که تصمیم به حذف اضافی 1.5 میلیون بشکه از بازار آن را در این گروه به طور کلی خروجی کاهش به 3.6 میلیون بشکه یا حدود 3.6 درصد از عرضۀ جهانی.

روسیه وزیر انرژی بازگشت به مسکو برای رایزنی در چهار شنبه اما پشت در وین روز جمعه به صورت گسترده تر اوپک+ نشست. نواک هیچ بیانیه های عمومی خود را در طول سفر این هفته به وین.

“انتظار ما این است که اوپک+ ارائه خواهد شد معتبر و منسجم استراتژی است که بیشتر بشکه است که چه قیمت به بازار را از روی میز” گفت: احسان Khoman از میتسوبیشی UFG اضافه کرد که محرک توسط دولتها و بانکهای مرکزی در سراسر جهان کمک خواهد کرد اطمینان بازار.

تقاضای نفت شده است ضربه سخت شیوع کروناویروس. اصلی پیش بینی برای رشد تقاضای نفت خام در سال 2020 شده اند را کاهش داد به عنوان کارخانه عملیات مسافرت و دیگر فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان شده اند محدود توسط اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>