Opara آگهی مینه سوتا گذشته تنبل زلزله

آیک Opara شده مینه سوتا, ایالات به یک 5-2 به پیروزی سن خوزه با دو هدف تفرج شنبه در زمین لرزه ورزشگاه.

Opara کردم به ثمر رساند آغاز شده برای, مینه سوتا, ایالات (2-0-0) در 13 دقیقه در یک سربرگ 8 متری و دور از مرکز از جعبه کمک Jan Gregus. Magnus Eriksson آن را در 1-1 برای San Jose (0-1-1) با یک ضربه پنالتی در قرن 19 دقیقه است.

Gregus قرار داده مینه سوتا, ایالات جلوتر 2-1 در 26 دقیقه با یک شوت از لبه جعبه کمک لوئیس Amarilla. Amarilla قرار داده مینه سوتا, ایالات بالا 3-1 در دقیقه 32 روی یک سربرگ کمک توسط Kevin Molino.

رابین لاد داد مینه سوتا, ایالات 4-1 سرب در سومین دقیقه از نیمه اول زمان توقف در یک شات از سمت چپ از جعبه. Vako Qazaishvili بسته به فاصله 4-2 سن خوزه در دقیقه 53 با یک شات است که منحرف کردن یک مدافع پا.

Opara به پایان رسید پیروزی برای مینه سوتا ایالات متحده در دقیقه 71 با یک ضربه سر از سمت راست از جعبه کمک Gregus.

تایلر میلر ثبت چهار برای صرفه جویی در مینه سوتا, ایالات. دانیل وگا تا به حال چهار صرفه جویی برای سن خوزه در از دست دادن.

زلزله بازدید فیلادلفیا در روز شنبه.

برابر پرداخت: آمریکا فدراسیون فوتبال می گوید آن را ارائه کرده است که زنان تیم ملی برابر پرداخت به همتایان مرد برای مسابقات تحت USSF کنترل اما حفظ زنان می خواهند پاداش برای مسابقات مانند جام جهانی برای مطابقت با کسانی که از مردان است.

بازیکنان در ایالات متحده زنان تیم ملی به دنبال بیش از $66 میلیون دلار خسارت به عنوان بخشی از تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه در برابر USSF که قرار است به صورت آزمایشی شروع آوریل 5 در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در لس آنجلس است.

فیفا اهدا 400 میلیون دلار پول جایزه برای 2018 مردان جام جهانی از جمله $38 میلیون به قهرمان فرانسه و 30 میلیون دلار برای سال گذشته جام جهانی فوتبال زنان از جمله 4 میلیون دلار به ایالات متحده آمریکا پس از آمریکایی برنده دوم خود را مستقیم به عنوان. FIFA افزایش یافته است که در مجموع به $440 میلیون برای 2022 مردان جام جهانی و فیفا جیانی رده مربیان پیشنهاد کرده است که فیفا دو برابر زنان پول جایزه به 60 میلیون دلار برای 2023.

فیفا پرداخت پاداش به ملی فدراسیون که هر یک باعث می شود خود را در مقابله با بازیکنان آن است.

دیگر MLS بازی

آتلانتا ایالات 2 سینسیناتی FC 1: Ezequiel Barco و امرسون Hyndman به ثمر رساند و آتلانتا ضرب و شتم سینسیناتی در ایالات اولین بازی پس از از دست دادن ستاره مهاجم Josef مارتینز به مصدومیت زانو. با مارتینز از جعبه لوکس و انتظار به دست خیلی از فصل ایالات بهبود یافته برای 2-0 قبل از یکی دیگر از جمعیت بزرگ در خانه خود را باز کن.

Sporting Kansas City 4, دینامو 0: آلن پولیدو به ثمر رساند و میزبان, کانزاس, شهرستان coasted به shutout برنده بیش از هوستون. راجر اسپینوزا Gadi نیمه و Khiry شلتون همچنین گل برای اسپورتینگ کی سی.

تورنتو FC 1, New York City FC 0: نیجریه rookie Ifunanyachi Achara گل در 81st دقیقه در MLS اولین بالابر تورنتو گذشته شهر نیویورک در صفحه اصلی. Alejandro Pozuelo جاروب توپ گسترده ای به Richie Laryea که صلیب منحرف کردن مدافع رونالد Mataritta به گوشه ای دور از هدف برای Achara به سر آن در.

D. C., United 2 اینتر میامی 1: Frederic Brillant و Yamil اسد به ثمر رساند و میزبان, d. C., United ضرب و شتم گسترش اینتر میامی. Rodolfo پیزارو گل برای اینتر میامی در دقیقه دوم اما اسد آن را برای ایران در یک ضربه پنالتی در دقیقه 59 و Brillant گل در 61.

تاثیر 2 FC Dallas 2: Ricardo Pepi به ثمر رساند در زمان توقف برای کمک به دالاس کراوات بازدید از مونترال. رو به zdeněk Ondrasek کشیده دالاس در یک در 83 دقیقه و Maximiliano Urruti به ثمر رساند و دو بار برای مونترال.

Red Bulls 1, Real Salt Lake 1: Damir Kreilach به ثمر رساند یک هدر در زمان توقف به جلو میزبان رئال سالت لیک حتی با نیویورک. Cristian Casseres جونیور به ثمر رساند برای نیویورک در 13 دقیقه است.

آتش (1) انقلاب 1: Jonathan Nbsp رهبری خانه یک صلیب از Djordje Mihailovic در 70 دقیقه برای کمک به شیکاگو کراوات جدید انگلستان در جاده ها است. آدم Buksa گل جدید انگلستان است.

رپیدز 2 اورلاندو سیتی 1: درو مور به ثمر رساند برنده در 90 دقیقه در کلرادو. Younes نملی را باز کرد به ثمر رساند در دقیقه 64 و اورلاندو جلو کریس مولر تساوی در 82.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>