“اگر آن نیست برای من من می دانم که یک زن و شوهر از دوستان من می خواهم فقط به من بدهید تا در کار کردن می گوید:” چنای بر اساس بازاریاب Aarthi Srinath زبان-در-گونه. با سه هفته مستند خود اعتراف بدنسازی موش شده است egging دوستان خود را در به کار کردن با هم در تماس های ویدئویی. Aarthi خواهد قطار در چهار, و در حال حاضر از آنجایی که آنها نمی تواند در دیدار موسس و مربی راج Ganpath بوده و ارسال آنها را آموزش ماژول های بیش از ایمیل.

بسیار شبیه به چهار بسیاری شده اند صحبت کردن در مورد ‘Quarantraining’ — است که کار خارج از خانه است. اما بدون هر کسی که برای پاسخ به, تنها ترین خود انگیزه در میان ما می تواند همچنان با روزانه تناسب اندام برنامه. این جایی است که ما دوستان خود را در آموزش افراد در آمده است.

“داشتن یک ساختار به روز ما مهم است که ما به تنهایی در خانه و متصل بودن به مردم در برخی از راه کمک می کند. بسیاری از مردم کار کردن بیشتر اگر آنها در یک گروه از آنجا که کل جامعه اثر می گوید:” Aarthi.

Online workouts on video calls keep fitness enthusiasts motivated

“همه چیز در مورد بلند کردن هر یک از دیگر. من می خواهم به جای ایجاد انگیزه دوستان من برای کار کردن از پست تصاویر زیبا برای یک چالش است. من چالش دوستان من برای برخی از تمرین های روزمره و, آن است که رفتن برای ما خوب است” می افزاید: Havovi Batliwala یک حیدرآباد مبتنی بر بازاریابی حرفه ای.

که با آموزش دوستان به تنهایی در خانه اما حاضر هم شما پاسخگو به کسی. دوستان خود را ممکن است قادر به به معنای واقعی کلمه شما نقطه, اما آنها می توانند شما را تشویق به پایان آنچه شما آغاز شده است. “همچنین شما می توانید چت و هنگامی که شما را به یک استراحت و شما را تا پایان انجام کار بیشتر از شما می خواهم که اگر شما انجام آن را به تنهایی می گوید:” Aarthi.

تناسب اندام لباس بلند گرفته شده توجه داشته باشید از اهمیت ساختمان جامعه برای سلامتی که توضیح می دهد که در ادامه محبوبیت از بازی رایانه, گروه, چرخش, کلاس ها و جلسات زومبا. و در حال حاضر با cross-country مستند این جوامع را به سادگی مهاجرت آنلاین.

جامعه زنده می ماند

با نزدیک پایین 270-عجیب و غریب درمان است.مناسب مراکز در سراسر کشور Ankit Nagori, co-founder, درمان.مناسب, بنگلور, می گوید این شرکت در حال حاضر زندگی می کنند تسهیلات در برنامه خود (درمان است.مناسب). “ما تا به حال تبادل نظر محتوا بر روی پلت فرم های قبلی اما این [مستند] به ما داده است از این فرصت برای ساخت این نسخه سبک تر,” او می گوید.

این نرم افزار ویژگی های 30 و 50 دقیقه تمرین از جمله گرم کردن و سرد کردن است که با تمام قلب بر اساس تمرینات. از هشت در استودیو تمرین فرمت های آنها را به شش (قلبی, قدرت, استقامت HRX, یوگا, رقص) در جلسات زندگی می کنند.

“انرژی متر با استفاده از دوربین و سنسورهای حرکتی برای کسانی که می خواهند آن را به شکل از چگونه به خوبی آنها در حال انجام چه سرعتی بدن در حال حرکت است.” با این, او می گوید پتانسیل عظیم است و با بسیاری از امکانات مانند متصل مانیتور ضربان قلب و محتوای شخص ثالث در میان بیشتر آشکار است.

زنده همچنین اجازه می دهد تا برای رقابت دوستانه: شما می توانید به رقابت با همکار خود شرکت کنندگان و رتبه بندی می شود و با توجه به انرژی متر است. در حال حاضر این جلسات رایگان است.

نه هر کس باید متناسب با برنامه است. دیگران مانند SARVA یوگا در حال ساخت استفاده از موجود ویدئو کنفرانس سیستم عامل است. با زندگی کلاس SARVA در تلاش است تا به فضای استودیو آنلاین. بیش از این ماه SARVA و زنان خود را محور بازو, سردستهزنان خواننده اپرا در حال میزبانی بیش از 1200 آنلاین جلسات زندگی می کنند. این هزینه برای افراد غیر عضو است ₹49 در هر جلسه.

“ما حدود 80 تا 100 جلسه در هر روز اگر شما کنار هم قرار دادن تمام استودیو های ما می گوید:” بنیانگذار Sarvesh شاشی.

هر جلسه یوگا اجازه می دهد تا 15 عضو به تمرین و مربی قادر به دیدن همه آنها در یک شبکه در/تلفن خود را. “پس از این جلسه ما در مورد چت کلاس در صورتی که هر گونه سوال می توانید آنها را بپرسید مربی و همچنین انتقادات و پیشنهادات خود را,” او می گوید. آنها همچنین باید یک گروه واتساپ برای همان.

SARVA and its women-centric arm, DIVA, are hosting over 1,200 online live sessions

SARVA و زنان خود را محور بازو, سردستهزنان خواننده اپرا در حال میزبانی بیش از 1200 آنلاین زنده جلسات | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در واقع در آن با توجه به یک چنین پست-کلاس بحث و گفتگو در واتساپ که Sarvesh تا به حال این ایده سازماندهی زنده جلسات یوگا به ویژه برای ایتالیا.

این در دسترس هستند در live.sarva.com که در آن شما نیاز به ثبت نام. سردستهزنان خواننده اپرا یوگا Instagram رسیدگی شده است انجام رایگان زندگی خود را با مربیان در طول روز گسترش: سه جلسات یوگا, یک, zumba جلسه و پس از یک جلسه مراقبه. “مراقبه جلسه شامل بهبود صدا,” او می گوید:, و اضافه کرد که سلامتی بخش مهمی از برنامه. “به همین دلیل است که ما نیز به میزبانی زندگی با مهمانان مانند بازیگران Tamannaah و Malaika Arora, کارآفرین, Aditya Ghosh و نوازنده Ankur Tewari.”

تا چه حد دقیق است ؟

Reebok مربی Shivoham شده است ارسال در خانه تمرین برنامه به طور منظم خود را Instagram. قبل از این مستند او آموزش Aamir Khan جدید فیلم Laal سینگ Chaddha. در حال حاضر او می گوید که او ممکن است مجبور به ادامه این آموزش تقریبا. “ویدئو کنفرانس آموزش برای تلفن های موبایل فانتزی, من می دانم, اما از آن است که کارآمد ترین, به خصوص اگر نه یکی. ما می توانیم سنج فرم صحیح و تکنیک اگر شما دوربین خود را به درستی پوشیدن هدست بلوتوث به طوری که صدای من روشن است و غیره.”

There are a cluster of apps available on the Internet for home workouts

وجود دارد مجموعه ای از برنامه های موجود در اینترنت برای صفحه اصلی تمرینات | عکس های اعتباری: جف Chiu

موافق راج Ganpath از چهار “کار با کسی که در یک آنلاین آسان تر است چرا که ما به درستی می تواند نگاهی به آنها بگویید که زاویه ما می خواهیم این دوربین به در و تماشای هر حرکت از هواپیما های مختلف.”

اما با فاصله فیزیکی ادامه به آوریل راج گرفته چهار آنلاین. “ما یک تیم از شش مربیان برای آموزش 24 نفر و همه ما خواهد شد به سیستم وارد شده در همان زمان. هر یک مربی اختصاص داده است چهار نفر برای تماشای از نزدیک کردن یادداشت را در آنچه به بهبود و به آنها بازخورد” او می گوید.

چرا که به عنوان راج آن قرار می دهد: “شکی نیست که انگیزه بسیار بیشتر زمانی که شما در حال ورزش با افراد دیگر است.”

با ورودی از Sunalini ماتیو Prabalika Borah و Divya K بهونی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de