یکی باید penalised ساختمان سبز’

Mahesh Ramanujam, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت USGBC صحبت به M. A. سراج در حاشیه Greenbuild هند 2020 کنفرانس. گزیده ای:

در مورد منشاء و هدف از USGBC

آمریکا Green Building Council (USGBC) پدید آمده از مکالمات میان سه نفر – مایک Italiano, David, Gottfried و ریک Fedrizzi – که در سال 1993 آغاز شد. آن محور دور ترویج توسعه پایدار در طراحی ساختمان و ساخت و ساز و بهره برداری است. نگرانی خود را چگونه به کاهش انتشار کربن. تا سال 1998 ما تعریف سیستم. آن زمان شش تا هفت سال به منظور توسعه LEED (رهبری در انرژی و طراحی محیط زیست) سیستم رتبه بندی برای ساختمان ها. آن را مانند یک برچسب تغذیه برای ساختمان شبیه به جدول کالری در مواد غذایی.

چگونه بوده است و پیشرفت ،

امروز بیش از یک لاخ پروژه های در 176 کشور با بیش از دو میلیارد متر مربع. m فضای زیر LEED مشخصات. ایالات متحده است که البته پیشرو در بازار است. چین می آید بعد و پس از کانادا و هند است. در آمریکا 32 شهرداری, 15 متحده و 400 سازمان را موظف LEED به عنوان یک راهنما و مورد نیاز برای توسعه است. ما به تازگی مورد تجزیه و تحلیل عملکرد از 25 سال اول LEED. امروز 100 شهرستانها در سراسر جهان در حال LEED-خبره. سورات اولین بار است که در هند در این گروه است.

ساختمان به تنهایی به حساب نمی آید. سلامتی انسان باید مهمترین دغدغه است. جوامع محلات و شهرستانها بیش از حد نیاز به اندازه گیری و امتیاز برای ایمنی پایداری, فراگیر, حقوق صاحبان سهام, بهداشت و سلامتی, انعطاف پذیری و رونق اقتصادی استاندارد. برای این اتفاق برنامه های کارشناسی ارشد باید قوی است. نگاهی به دهلی نو آن را تبدیل به یک اتاق گاز. یک فرد متوسط در این شهرستان استنشاق هوایی خطرناک برابر سیگار 50 نخ سیگار در روز است. هدف ندارد. 11 در پایداری و اهداف توسعه (SDGs) از سازمان ملل متحد به دنبال توسعه پايدار در شهرها و جوامع است.

هر سیاست ضرورت برای هند ؟

در هند LEED است که هنوز هم داوطلبانه معیار اجباری نیست. این سیستم نیاز به یک حمل و نقل از انگیزه برای مجازات است. یکی باید penalised ساختمان سبز. شاید بیشتر مالیات وضع ممکن برای ترکیب سبز هنجارهای.

هند leapfrogged در چندین بخش. تلفن همراه در حال حاضر متصل 800 میلیون نفر است. Delhi Metro است که یک موفقیت بزرگ با 554-متر شبکه 20 سال است. آن است که رفتن برای 4 فاز است. آن است که تکرار در بنگلور حیدرآباد و کلکته. بین المللی فرودگاه, حیدرآباد, بنگلور و دهلی نو در حال LEED-گواهی ساختمان. همه اینها کافی اثبات این که همه چیز می تواند اتفاق می افتد اگر وجود دارد.

وجود دارد نیاز به آگاهی است. چوب ساج رایحه خوب و براق به نظر می رسد هنگامی که بافت در رنگ قرمز و کبود رنگ. اما باید دانست که از آن ساطع می کند دود از فرمالدئید است که مضر به سلامت. یکی از نیاز به دانستن که در آن از قدرت می آید از یک منبع تجدید پذیر و یا کثیف شبکه که در آن زغال سنگ سوخته است. ممیزی انرژی باید اجرا شود.

واقعی (در مجموع استفاده از منابع بهره وری) ابتکار

این یک ابتکار جدید توسط USGBC را قادر می سازد که امکانات به تعریف پیگیری و دستیابی به ضایعات صفر اهداف برش کربن و حمایت از سلامت. درست است که با هدف تغییر نحوه جریان مواد از طریق جامعه و در نتیجه ضایعات. آن را تشویق می کند طراحی مجدد از منابع چرخه زندگی به طوری که تمام محصولات مورد استفاده مجدد قرار و ضایعات به حداقل برسد. وجود 400 پروژه های در حال انجام در این دنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de