یک شب در قطب: جشن 25 سال Tarun Tahiliani

خود را در کفش می خواند دعوت نامه. برای قدم زدن در شب در قطب منار پیچیده است. اما با Tarun Tahiliani زیپ در داخل و خارج از اتاق و nimbly پله بالا در Gurgaon آتلیه که باید یک شرط لازم برای تمام روز. TT (به عنوان دهلی نو-بر اساس طراح مد شناخته شده در صنعت) اجرا می شود ما از طریق تاسیسات — از نوآوری های اخیر با پارچه ابریشمی گل برجسته (جدید زری او خواستار آن) Jamdani کلید قطعه از تابستان عروسی مجموعه خود دلخواهی اتاق بایگانی و 25 امضا لباس تعبیر برای 25 سال از eponymous خود با نام تجاری.

ما نقطه پوشاک و لوازم فرسوده توسط بازیگران معروف, حق امتیاز و هند supermodels. او در مورد مدرن هندی مدل با ساخت آن بسیار سبک وزن و تشویق بازرسی نزدیک تر از یک “جدید زری’ صورتی lehenga نرم و سبک وزن است و به خوبی مناسب به شان او تسلط دهه پیش. Stragglers میان مد کاتبان و اثرگذارندهها طولانی بیش از جداول تحمل و تاب مجلسی (از مادرش مجموعه) و دوزی جواهرات و اشیای قیمتی هستند به آرامی جمع است. آن است که تنها در اواسط روز اما نه بلند پروازانه سفرنامه نشده بود اختصاص Mahashivratri ترافیک بین ما در گورگان و فروشگاه گل سرسبد در Mehrauli. به نظر می رسد Tarun طرح به ما برای دیدن فرآیندهای مختلف این toiles (mockups) و گلدوزی واحد باید صبر کنید.

One night at the Qutub: Celebrating 25 years of Tarun Tahiliani

زنانی که تحت تاثیر

  • Jaswanti, مادر من, من را تشویق به هنر; Sailaja من تحت فشار قرار دادند به مطالعه [در جا] همواره یک نور هدایت و گروه او بود ایده تینا که همکاری من و زد و ساخته شده از خرده فروشی برای سال. ما متقابلا مادر رابطه; مهر [Jesia], که, دوست, مدل, مد, الهه شعر و موسیقی و بیشتر. این باور نکردنی است که چگونه پایه و خالص او ماند; و Minal مودی سبک من مربی. وجود دارد بنابراین بسیاری از کسانی که به من آموخته اند از Mallika Srinivasan و سیمی Garewal به Swati Piramal و دیگران.

پیام HQ

طراحی شده در حدود 12 سال پیش توسط معمار فرانسوی استفان Paumier این گسترده استودیو با ساخت و طاقی پنجره های سقفی است که در آن Tahiliani صرف بیشتر از روز خود را. با یک نیروی کار حدود 950. در ورودی دو T-شکل ستون تقلید آرم نام تجاری خود را در حالی که قوس الهام اسلامی بناهای تاریخی در پایتخت اشاره به شور و شوق خود را برای معماری و سنتز فرهنگ های مختلف است.

Tahiliani, 57 که نادر نژاد طراح است که می تواند وعده ارتباط و طول عمر با خود لباس است که به طور معمول بی محابا. Wharton-تحصیل پسر هند نیروی دریایی دریاسالار آرزوها با صدای بلند که صنعت مد کار می کنند بیش از این هم در برابر هر یک از دیگر. وقتی کسی در گروه به ارمغان می آورد تا میراث خود را با نام تجاری او می گوید: “میراث بیش از حد پرمدعا یک کلمه. ما باید درک ساخت و ساز و draping.” او در مورد زمانی که متخصصان که بخور (در هند) هرگز دوزی زمانی که خیاطی بود “آنقدر بد و armholes آنقدر تنگ”. او به یاد می آورد که چگونه هر کس می خواست به طراحی “زنان در لای کرا petticoats که که خوردن سه کاهو یک روز”.

که گفت: استودیوی خود بسیار آگاه در مورد مناسب است. “هر کس یک نیاز است که چگونه [Line] شانل یافت پشم ونخ راه راه” او انگلیسی دوبله. این TT عروس — او لباس پوشیدن و حدود 15000 — می خواهد او lehenga به نور به اندازه کافی به رقص در تمام شب. “بسیاری از دختران فقط خرید کردن دندانه دار کردن. و در حالی که ما اصولا لباس عروس وجود دارد که با فشار ما را به انجام بیشتر — boho, عروس, کولی, عروس khadi عروس…” او اذعان می کند آنها به مانند یک کوچولو, سکسی, کمی محض اغلب با طل حجاب لنگر به سر با یک pin. او در تازه ترین افراد مشهور عروس بازیگر با استعداد Devika Bhise که عینک Tarun Tahiliani به تقریبا تمام مراسم هند ممکن است یک مورد در نقطه است.

One night at the Qutub: Celebrating 25 years of Tarun Tahiliani

باز به تأثیرات

آن را فقط در خود صنعت است که Tahiliani است که صریح در مورد. او اعلام کرده دیدگاه های خود را در تابعیت متمم قانون یکی از معدود طراحان برای انجام این کار. حمایت خود را از embroiderers بسیاری از آنها مسلمان — “درست است که بسیاری از صنایع دستی است که با مسلمانان در همه سنین به عنوان گلدوزی بخشی از سنت خود را” — او به رسمیت می شناسد فردی استعداد.

این است تصریح کرد توسط کارکنان خود را. مركز Naqvi, 34, که سر خود را گلدوزی مفاهیم تیم می گوید Tahiliani تشویق یادگیری جدید را با draping, نقاشی گلدوزی یا چاپ دیجیتال. سفر به موزه ها و بناهای تاریخی در آگرا و جیپور سال گذشته مصر در حال سازماندهی برای گسترده تر از نظر فرهنگی نقوش و معماری است که پس از آن تفسیر در طراحی کف. این چیزی است که او با 10 سال در صنعت و روی لئامت دادن با انجو مودی به حال تجربه نکرده زودتر. “آنها را به چیزی از میراث خود درک خود را از هنر دست خود را,” توضیح می دهد Tahiliani که الهام بخش هستند گسترده آن Kumbh یا این قطب منار.

در یک دست او باقی می ماند وفادار به هر دو شکل و با پارچه مزین کردن اما او باز هم به طراحی معاصر مداخله. سابق همکاران مانند Amit Aggarwal رفته اند برای پیدا کردن مستقل موفقیت (Aggarwal را طراحی مربوط به اینده واژگان با بازیافت پلیمرها و آب فلزی به پایان رسید chiffons باعث می شود او یکی از جالب ترین طراحان هند برای پیگیری امروز) و Tarun همچنان به مربی برخی از آنها.

One night at the Qutub: Celebrating 25 years of Tarun Tahiliani

گذشته در دیدار حاضر

استودیو بزرگ ضربه یو پی اس از گذشته photoshoots بیشتر از تمام وقت, الهه شعر و موسیقی مهر Jesia. Jesia که همراه ما بعد از قطب منار راه رفتن می گوید: او می یابد TT خلاقیت به عنوان مربوطه و پوشیدنی امروز به عنوان آنها 25 سال پیش. سفر ما به پایان می رسد با این جشن بزرگ در Tahiliani خانه های جنوبی هند منو و برخی از عزیزترین دوستان است. آن را به عنوان زیبا همسر Sailaja (یا سال) قرار می دهد آن را یک روز معمولی در زندگی است. “او می رود به استودیو و سپس این فروشگاه باعث می شود زمان برای پیاده روی در شب در قطب منار پیچیده و سپس به خانه می آید.”

آن است که یک زندگی خسته کننده, جوک Tahiliani. سپس می افزاید: “من همیشه عاشق قدم زدن در قطب منار. بسیاری از دوستان من در دهلی نو آن را دیده نمی شود (روشن در شب های اخیر ابتکار عمل دولت) و من فکر می کردم بیشتر از شما نمی خواهد آن را دیده اند یا نه.” او درست است که در مورد. همچنین تنظیمات کامل به فکر کردن در مورد تفرقه سیاست ما تنوع و گذشته ما مفتخریم که در حال حاضر ما.

نویسنده در TT 25 در دعوت از Tarun Tahiliani.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>