یک تست مثبت تعداد تایید Covid-19 نفر در 31

دهلی نو:
این مرکز در روز جمعه به کارگردانی و تمام ادارات دولتی به اقدامات پیشگیرانه مانند تعلیق موقت از استفاده از بیومتریک سیستم های حضور و غیاب و تجمع جرم برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

وزارت پرسنل نارضایتی عمومی و حقوق بازنشستگی (گروه پرسنل و آموزش) با صدور اطلاعیه به همه وزارتخانه ها و ادارات گفت: کارکنان خود را باید معاف از مارک های بیومتریک حضور در Aadhar مبتنی بر بیومتریک سیستم حضور و غیاب (AEBAS) تا 31 مارس.

“اگر تنها تعداد کمی از رمان coronovirus (Covid-19) موارد گزارش شده در کشور ما بلکه در نظر داشتن ماهیت ویروس این است که باید برای همه امکان پذیر است اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش ویروس” آن را گفت.

“آن آموخته است که رایج ترین روش از انتقال ویروس به نظر می رسد از طریق سطوح آلوده. آن است که مطلوب برای جلوگیری از دست زدن به سطوح که ممکن است آلوده با توجه به تماس انسان. همه کارکنان ملزم به علامت حضور خود را در حضور و غیاب ثبت نام انجام شد قبل از راه اندازی سیستم های بیومتریک در طول این دوره است.”

دولت دهلی نو در روز پنج شنبه به کارگردانی بخش های آن به حالت تعلیق بیومتریک حضور و غیاب سیستم های سرایت می توانید انتقال از یکی به دیگری در دست زدن به اشیاء مشترک.

این مرکز همچنین توصیه مقامات دولتی به برداشتن قدم برای جلوگیری از تجمع جرم شامل گسترش Covid-19. “در مورد هر گونه تجمع جرم در حال سازماندهی متحده ممکن است اقدامات لازم را برای هدایت سازمان در اقدامات احتیاطی می شود به عنوان در معرض خطر مواد ارتباطی در حال حاضر فرستاده شده به طوری که برای جلوگیری از هر گونه شدید تنفسی حاد بیماری (ساری) موارد و مانند بیماری آنفلوانزا (ILI) از جمله Covid-19” این اتحادیه و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

در ضمن یک هندی بود که در یک سفر سابقه در تایلند و مالزی آزمایش مثبت برای Covid-19 روز جمعه. “بیمار است و در بیمارستان قرنطینه و پایدار است. وجود دارد در حال حاضر 31 موارد تایید شده در کشور است. این شامل 16, ایتالیایی, اتباع” وزارت اضافه شده است.

“طبق آخرین مشورتی همه مسافران بین المللی صرف نظر از ملیت هستند موظف به انجام جهانی پزشکی غربالگری. کافی غربالگری اقدامات راه اندازی شده اند و نه بیشتر فرودگاه های اضافه شده به موجود 21 آوردن مجموع به 30 فرودگاه به عنوان روز جمعه” به آن اضافه شده است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: این ویروس می تواند خفیف آنفولانزا مانند علائم و همچنین بیشتر در شرایط شدید از جمله تب و سرفه و تنگی نفس. در سطح جهانی 81 درصد از موارد به نظر می رسد خفیف شرایط 14% نظر می رسد که علائم شدید و حدود 5% حیاتی هستند. “خطر ابتلا به کروناویروس جدید بسیار بالا در سراسر جهان که در جنوب شرق آسیا و منطقه بیشتر موارد می توان انتظار داشت. به سرعت در حال شناسایی این موارد آنها را جدا و پس از مخاطبین خود مهم هستند طرح برای کمک به محدود کردن فرد به فرد انتقال است. سرعت پاسخ ما بسیار مهم است که تنها در صورتی امکان پذیر است که ما در حال آماده” گفت: Poonam Khetrapal سینگ مدیر منطقه ای که در جنوب شرق آسیا و منطقه است.

کارشناسان بهداشت عمومی در هند گفت: نیاز نیست وحشت به عنوان مرکز در نظر گرفتن تمام مراحل حاوی ویروس است. “بهترین راه برای ویروس را در خلیج است که به اتخاذ عادی اقدامات بهداشتی مانند شستن دستها و افزایش ایمنی با خوردن مواد غذایی سالم و میوه و سبزیجات است. حفظ فاصله با افراد بیمار و اگر شما بیمار جدا شود, به خصوص اگر شما سرفه سرد و تب” گفت: Randeep Guleria, مدیر, همه, هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>