یک پا در مقابل یکی دیگر از

در حال اجرا می تواند خسته کننده پس از برخی از زمان و دونده هستند و اغلب در lookout برای راه های جدید برای ایجاد انگیزه در خود را دارند. تنها وجود دارد آنقدر وزن می تواند یکی از دست دادن از طریق در حال اجرا است و فقط خیلی بهبود سرعت. برخی نسبت به دیگر تناسب اندام روال و دیگران وجود دارد که انجام کارهای دیگر مانند:

اجرا با دوستان/خانواده

زمان را به همراه دوستان و یا اعضای خانواده که در حال اجرا برای اولین بار. در ایجاد انگیزه در آنها برای اجرای یک re-انگیزه خود. آن را نیز یک یادآوری در چه حد شما آمده اند. از جمله طرح های ایجاد روابط بهتر و سلامتی برای همه.

یک pacer

یک pacer توسط دونده با تجربه که راهنماهای دیگر دوندگان را به پایان برساند در درون محدودیت زمانی. برای تبدیل شدن به یک pacer یک دونده انتخاب یک سرعت آهسته تر از خود سطح راحتی و foregoes شخصی آرمان های خود برای کمک به دیگران رسیدن به آنها. این نوع دوستانه و به طور گسترده ای قدردانی توسط همکار دونده.

من تجربه های اخیر از قدم زدن در بمبئی ماراتن مرا تشویق بی سابقه بود که به ارزش بیش از همه من مدال است. آموزش به اجرا در سرعت کندتر از حد معمول است و یک تجربه و احساس می کند مانند یادگیری برای اجرای دوباره.

One foot in front of another

انتخاب یک علت

به غیر از در حال اجرا حوادث سازمان یافته برای جمع آوری پول برای علل خاص — در Coimbatore ماراتن برای مثال در مورد سرطان آگاهی — دونده می توانید جمع آوری پول برای یک علت است که آنها در مورد پرشور. عمده وقایع در حال اجرا منحصر به فرد ثبت نام برای دوندگان امید بستن به جمع آوری کمک مالی برای ثبت موسسات خیریه. آن دسته از شرکت کنندگان که زد برای یک علت در ماراتن نیویورک مطرح شده بیش از 40 میلیون دلار در سال 2018 برای سازمان های خیریه مختلف. این دونده دیگر ابعاد. آن است که هیچ بیشتر در مورد موفقیت شخصی است. علت طول می کشد در مرکز صحنه. هر کمک مالی به ارمغان می آورد انگیزه های اضافی را به دیدن از راه دور از طریق. اگر چه هنوز نوپای مفهوم در هند دونده در اخیر چنای ماراتن افزایش بیش از ₹27 lakhs برای بازگرداندن این شهر دریاچه ها.

یک داوطلب

داوطلبان در حال بازگشت به استخوان ماراتن. آن است که عملا غیر ممکن است برای سازماندهی یک رویداد از جمله بزرگی بدون حمایت خود را. می شود آن را تشویق برای دوندگان کمک به آنها را با آب و کنترل ترافیک یا فقط هدایت آنها را از طریق پایان مناطق آنها ارائه پشتیبانی فوق العاده. داوطلب طول می کشد یک مقدار قابل توجهی از انرژی و گاهی اوقات می تواند خسته کننده تر از در حال اجرا. وجود دارد هیچ چیز بیشتر انگیزه از تماشای مردم اجرا شود. به عنوان کاترین Switzer یک بار نوشت: “اگر شما در حال از دست دادن ایمان در انسان طبیعت بیرون رفتن و تماشای یک مسابقه دو ماراتون.”

گسترش این کلمه خوب

با نوشتن و صحبت کردن در مورد در حال اجرا یک می شود یک مبلغ برای در حال اجرا است. رسانه از پخش بسیار گسترده تر و در دسترس به لطف اینترنت. نمایش خود به اشتراک گذاری تجارب و ایده ها و یادگیری از آن دیگران است. این کمک می کند تا شما کشف ناشناخته های بسیاری در مورد جنبه های در حال اجرا و تغییرات مثبت است که آن را به ارمغان می آورد به زندگی بسیاری از. هر دونده دارای یک داستان و داستان من همکار دونده الهام گرفته اند مرا به انجام بیشتر.

در حال اجرا شروع می شود به عنوان یک فعالیت ورزشی و به پایان می رسد تا به عنوان یک راه زندگی است. آن را حاوی زندگی با بهبود نه تنها سلامت جسمی بلکه روحی خوب بودن. های زیادی وجود دارد که یکی می توانید انجام دهید فقط به سادگی با قرار دادن یک پا در مقابل دیگری و جعل جلوتر است.

نویسنده فوق العاده ماراتون که به اجرا در رفقای دو اقیانوس و ماراتن برلین, در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر