هنگامی که قربانیان خود را با موفقیت و بلژیک نقاط توریستی خالی coronavirus

بلژیک شهر تاریخی مراکز بروژ و بروکسل معمولا خیلی شلوغ با بازدید کنندگان است که مقامات در نظر گرفته اند محدود کردن گردشگران روبرو هستند یک چالش بی سابقه به عنوان coronavirus همه گیر باعث کاهش گردشگری به صفر مقامات می گویند.

بر خلاف دیگر اروپا بالا نقاط گردشگری مانند پاریس و آمستردام میراث جهانی یونسکو بروژ است که تقریبا کاملا متکی به آن هشت میلیون بازدید کننده در سال را که در 750 میلیون یورو در سال است.

“تنها وجود دارد نه بیشتر گردشگران گفت:” بروژ ” شهردار درک د Fauw و گفت که حتی مرگبار مارس 2016 حملات اسلامگرا انتحاری در بروکسل که قرار دادن برخی از گردشگران خاموش بازدید از بلژیک بودند و تقریبا به عنوان بد است.

“هیچ کس در حال آمدن است به بروژ دیگر” او به رویترز گفت از یکی از شهرستان را در حال حاضر خالی قرن 16 مربع.

در سال گذشته تعداد خالص از گردشگران نزولی از کشتی های کروز و مربیان به بروژ نهفته است که در نزدیکی بلژیک را در شمال ساحل دریای شروع به ایجاد یک واکنش در برابر جرم گردشگری و مقامات در نظر گرفته شده ترک خوردگی در کشتی.

شیوع کروناویروس جدید, است که هزینه, اروپا, صنعت گردشگری در حدود یک میلیارد یورو در ماه درآمد از دست داد, همچنین آمار بروکسل یک شهرستان است که در غلبه بر شهرت به عنوان كشور اتحادیه اروپا سرمایه برای دیدن گردشگران چینی در گله.

به عنوان صدای زنگ حلقه در سراسر بروکسل محل بزرگ و مجلل guildhalls مقامات نمی تواند پنهان کردن ترس خود را.

“تاثیر فاجعه بار است” گفت: Marc Van Muylders که نشان دهنده بروکسل’ کافه و رستوران بخش.

ساکنان را به دنبال فندک طرف قرار دادن یک ماسک صورت در این شهر تاریخی معروف ترین 400 نفر در سال Manneken Pis یک مجسمه برنزی از یک انجمن ادرار به یک چشمه است که به طور معمول با غرق selfie-خوراکی بازدید کنندگان است. S

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>