در دنباله: وارن سقوط قربانی به electability وسواس

در ده ها تن از مکالمات از سراسر کشور در این سال رای دهندگان نگهداری از بازگشت به مرکزی سوال electability با تعاریف خود را از چه چیزی ساخته شده است یک نامزد بیشتر یا کمتر مناسب تر از رقبای خود.

“من فکر می کنم او فوق العاده هوشمند. او کردم یک طرح برای همه چیز” گفت: Kyle Siefers یک حرفه ای سلامت روان در Des Moines که caucused وارن.

بسیاری از رای دهندگان سعی در قرار دادن خود در ذهن نوسان فوتبال را تعیین خواهد کرد که این مسابقه انتخاب یک نامزد در جلسه اولیه و یا بیشتر برای کسانی که می آیند بعد از خود ایدئولوژیک عبرت.

وارن به نظر می رسید به تشخیص او از دست دادن است که مبارزه داخلی در رای دهندگان ذهن: در اختتامیه هفته از مبارزات انتخاباتی او خواست رای دهندگان به فکر می کنم در حال حاضر و به بازیگران یک رای که به آنها افتخار می کنم.

اما رای دهندگان نگهداری از بازگشت به آنچه که آنها به عنوان وارن سیاسی کاستی.

برخی از سوال که آیا یک زن می تواند برنده کاخ سفید حتی به عنوان آنها لذت می بردند این ایده از یک زن ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به رغم دموکراتیک برنده در سال 2018 سوخت توسط زنان رای دهندگان و نامزدهای.

“راه ملت ما نشان داده می شود توسط یک مرد کسی است که رفتن به پایین و کثیف با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او به مبارزه زیر کمر ما در حال حاضر می دانیم که گفت:” تونی هاپکینز یک معلم بازنشسته مدرسه در نوادا که caucused برای بایدن. “من خسته از برخورد با شیطان است.”

“من مانند مترقی نامزدها و ایده های خود را اما من همچنین می خواهم این ایده از پلاریزه چیز بیشتر” میا قدرت یک تاریخ در دانشگاه ایالتی آیووا گفت: از وارن در قبل از حزبی توقف در ایمز (ames). قدرت در نهایت caucused برای Klobuchar.

در پایان جناح لیبرال رای دهندگان که می خواهید یک انقلاب تصمیم گرفتند برای ساندرز و متوسط بیشتر دموکرات ها که فقط می خواهید را به نفع خود coalesced پشت بایدن.

“او یک پیام قوی از, بزرگ, تغییر ساختاری و دموکراتیک رای دهندگان تصمیم گرفت که آنها فقط می خواستم به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و بدون در نظر گرفتن خطر بزرگ که تغییر ساختاری می تواند بیگانه نوسان رای دهندگان ما باید در مجمع عمومی گفت:” مارتا مک کنا دموکراتیک استراتژیست در بالتیمور.

به جای ساندرز کمپین 2016 شد و مردمی بنیاد برای سال 2020 اجرا هنگامی که او مطرح شده پول بیشتری جذب بیشتر داوطلبان و در پایان ادعا کرد که رای بیشتر از وارن.

تا به حال وارن اجرا در سال 2016 او را در آغاز سال 2020 مسابقه با کرگدن سازمان است که نگه داشته است ساندرز در نزدیکی یا بالا در این زمینه است. و در حالی که ساندرز تلاش کرده است برای اضافه کردن به ائتلاف او از چهار سال پیش وارن ممکن است پیدا کرده اند و موفقیت های بیشتر.

هنوز هیچ کس برنده یک مسابقه که در آن آنها را اجرا کنید. هیچ برنامه ریزی برای آن است.

در این دنباله یک گزارش ستون توسط رید ویلسون در درجه اول متمرکز بر روی 2020 انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>