در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ

برای ماه سابق صندوق های تامینی مدیر تام Steyerتام Fahr SteyerWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ Steyer قطره از سال 2020 مسابقه بیشتر باران میلیون دلار در کارولینای جنوبی است. او پرداخت می شود حزب استراتژیست قانونگذاران ایالتی و فعال گروه هزاران نفر به بیخ و بن برای مبارزات انتخاباتی خود و او بسیج در کنار برجسته موسیقی عمل می کند مانند D. J. Jazzy Jeff میوکلونیک و Yolanda Adams.

سپس پای صندوق های رای باز و Steyer حمایت از بین رفت. دوباره. تا پایان شنبه شب Steyer تا به حال به پایان رسید انتخابات ریاست جمهوری که هرگز به دست آورده کشش.

85 درصد از حوزه گزارش Steyer گیر کرده بود در کمتر از 12 درصد از آرا. آن را به نظر می رسد او نمی خواهد هیچ برنده نمایندگان در کارولینای جنوبی متوالی چهارم دولت که در آن او شده است در بسته خروج از نماینده شکار با وجود هزینه بیش از یک چهارم میلیارد دلار در انتخابات ریاست جمهوری امیدوار است.

تبلیغات

به جای آن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر کسانی که ادعا به طور غیر منتظره ای بزرگ پیروز شدن در روز شنبه. بایدن ادعا کرد تقریبا 49 درصد از رای, سهم بیشتری نسبت به سایر نامزد برنده در هر یک از چهار اوایل مسابقات این سال است.

Steyer را شرم آور کارولینای جنوبی شکست یک تکرار دیگر در اوایل متحده جایی که او صرف میلیون ها دلار در تبلیغات تلویزیونی و گران قیمت زمین بازی عملیات تنها به آمده تا محزون می خوانی ، او هرگز نظرسنجی بالاتر از 5 درصد آرا در آیووا یا 8 درصد در نیوهمپشایر. در نوادا جایی که او به صرف پول بیش از هر نامزد دیگر او کاهش یافته و از سوم تا ششم در اختتامیه هفته.

اما او در کارولینای جنوبی کاهش بود به خصوص عجول. یک هفته پیش Steyer شد رای گیری در قوی مقام سوم فقط پشت و بایدن و سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر (I-Vt.). در روز شنبه او برنده صفر داشت.

“هیچ میانبر وجود دارد در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. نام ID را می توان خرید اما شما نیز به قرار دادن در کار سخت و نشان می دهد شما می توانید ارائه در پای صندوق های رای گفت:” Laurin منینگ گاندی در کارولینای جنوبی بر اساس دموکراتیک استراتژیست. “سیاه و رای دهندگان به طور خاص عملی رای دهندگان. آنها نمی خواهند به اتلاف رای خود را. به همین دلیل آنها یو بی اس در بازار در Steyer.”

به جای آن در آخر روز حمایت خود را به نظر می رسد به سقوط به عنوان رای دهندگان که هنگامی که به عنوان پشتوانه سیاسی نوچه از کالیفرنیا تصمیم گرفتند به جای کهنه سیاستمدار است که دهه را صرف معاشرت خود را پشتیبانی می کند. خروج سنجی نشان داد که بایدن سود به خصوص از آخرین لحظه حمایت از Rep. جیمز Clyburn (D) خانه اکثریت شلاق.

“دوستان من جیم Clyburnجیمز (جیم) انوش Clyburn5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بایدن نمرات اصلی پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه بیشترشما به من به ارمغان آورد,” بایدن گفت: شنبه در جشن پیروزی.

تبلیغات

رای دهندگان که رها Steyer ارائه بالقوه اشاره از آنچه که ممکن است در فروشگاه برای سه شنبه هنگامی که از 14 ایالت و قلمرو خود را می گویند.

آن دسته از کشورهای در حال اولين بار دیگر میلیاردر, Mike Bloomberg, خواهد شد در انتخابات — ارائه یک انتقادی تست اینکه آیا رای دهندگان دموکرات از همه گروه های جمعیتی را با چوب نامزد که خریداری ترین پرداخت رسانه ای یا گله را به نامزد که بهتر از حد انتظار عملکرد جلب بیشتر رسانه ها به دست آورده.

بلومبرگ صرف بیش از یک و نیم میلیارد دلار در تبلیغات تلویزیونی تا کنون بیش از , باراک اوباما,باراک حسین Obama5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بایدن سیاهی پیروزی در کارولینای جنوبی: “ما بسیار زنده’ بیشتر‘s ریاست جمهوری در کمپین های صرف شده در تمامیت خود را پرداخت رسانه ها تلاش در سال 2008 و 2012.

بلومبرگ پول او را خرید یکی دیگر از سه دقیقه از اعتبار یکشنبه شب به آنچه در مبارزات انتخاباتی خود نقاشی را به عنوان معادل آن به آدرس ریاست جمهوری در coronavirus که تهدید به تبدیل شدن به جهانی همه گیر.

اما برای همه که پول بلومبرگ ساخته شده است خود مانع شود. در میان سوپر شنبه متحده که در آن رای گیری عمومی انجام شده در هفته های اخیر بلومبرگ آگهی در آرکانزاس و اوکلاهما مسیرهای ساندرز در جایگاه دوم در ایالت یوتا و ویرجینیا و مکان بهتر از سوم هر جای دیگری.

“بلومبرگ را قوی ساخته شده است عملیات زمینی در هیچ چیز-تخت اما او نیست قرار داده و در گریس آرنج خود را و شما می توانید جست و خیز نیست که بخشی و پیروزی” منینگ گفت.

بلومبرگ کمپین یادداشت موقعیت خود را به عنوان تنها نامزد انتخاباتی است که می تواند چالش ساندرز برای نامزدی حزب دموکرات را به نظر می رسید زودرس و حتی قبل از شنبه نتایج; در حال حاضر به نظر می رسد کاملا مغرور.

بلومبرگ سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بایدن که با شروع مسابقه به عنوان شکننده پیشتاز و کسی که رنج می برد از طریق ماه از ضربات ویرانگر به زمین خود را به عنوان ترین electable نامزد در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRatcliffe rebuts انتقاد بیش تجربه برای DNI نامزدی در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بایدن سیاهی پیروزی در کارولینای جنوبی: “ما بسیار زنده’ بیشترگل قابل توجهی در پیروزی روز شنبه. نهایی خود را, درصد از آرا را در جایی خواهد بود که حدود نیمی از 10 امتیاز بالاتر از خود رای دهی متوسط و اولین بار در سه انتخاباتی که او در واقع برنده اصلی.

آن را وارونه بخت برای یک نامزد که دلتنگ نمایش در آیووا و نیوهمشایر تا به حال یک بار لاشخور گردان مبارزات انتخاباتی خود.

“بایدن led سیم به سیم در کارولینای جنوبی است. برخی از او ضعیف تر رای دهندگان shopped پس از آیووا و سپس به خانه آمد در هفته گذشته گفت:” Nu Wexler یک دیرین دموکراتیک استراتژیست و مدیر اجرایی سابق از حزب دموکرات کارولینای جنوبی.

این پیروزی را به بایدن برخی به شدت مورد نیاز حرکت جلوتر از روز سه شنبه رای دادن. خواهد شد تا آخرین لحظه تاییدیه مجلس را دریافت کرده است از برجسته دموکرات در آن ایالات — سناتور. Tim Kaineتیموتی (Tim) مایکل KaineOn دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ sfmoma تایید بایدن پیش از سه شنبه بایدن نمرات اصلی پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه بیشتر (D-Va.), سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma (D) و تشکر. بابی اسکاترابرت (بابی) کورتز ScottOn دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ یک شبه مراقبت های بهداشتی: خانه پنل پیشرفت قانون در تعجب صورتحساب های پزشکی | برنامه ریزی والدین ACLU شکایت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سقط جنین پوشش قانون | CDC شناسایی 13th ما بیمار مبتلا به کروناویروس خانه پنل پیشرفت هر دو حزب تعجب حسابداری قانون با وجود اختلافات بیشتر (D-Va.) همه تایید بایدن در روزهای اخیر و Clyburn خواهد کمپین بایدن در کارولینای شمالی.

تبلیغات

کسانی که گره ایجاد اختلاف در کلید فوق العاده سهشنبه متحده مانند ویرجینیا و کارولینای شمالی, آرکانزاس, آلاباما و تنسی که در آن سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند بخش قابل توجهی از رای دهندگان دموکرات و در اوکلاهما و تگزاس کلرادو و یوتا و کالیفرنیا که در آن رای دهندگان اسپانیایی نقش بزرگی در مقدماتی حزب دموکرات.

“این مسائل که آیا کنگره و یا مهم ترین آفریقایی رهبر در دولت خود می گوید: من می دانم که این بچه ها و این همانی است که من می خواهم با” گفت: جو Trippi یک دیرین دموکراتیک استراتژیست. “این چیزی است که جو بایدن را همیشه داشته است. این درست نیست که در حال حاضر وجود دارد میل وجود دارد چرا که او با اوباما معاون رئیس جمهور و [خود را] اما از آنجا که بسیاری از سیاه و سفید انجمن و افرادی مانند Clyburn با او هستند و آنها می گویند که در آن مهم است.”

و این واقعیت است که سه نفر دیگر از نامزدهای برجسته — سنسور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به مهر سر از کلید های صنفی معلمان می گوید: او حمایت وارن بیشتر (D-جرم.) و ctqامی ژان KlobucharWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر (D-Minn.) و شهردار سابق پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر — در رقابت باقی می ماند به احتمال زیاد مثبت برای بایدن.

وارن خودش را می یابد در یک کتک کاری در گوشهای با ساندرز در ایالت ماساچوست در حالی که Klobuchar آگهی در مینه سوتا هر دو کشور که ممکن است در غیر این صورت سقوط به Sanders. Buttigieg انتخاباتی در روز شنبه گذاشته راه خود را به ارتباط آن با تکیه بر نادیده گرفته مناطق که در آن ساندرز را به خوبی در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

“اگر شما بایدن شما می خواهید امی به ماندن در طریق پنج شنبه, توقف برنی از برنده شدن در مینه سوتا است. شما می خواهید وارن به ماندن و توقف او در ماساچوست” Trippi گفت. “بقیه زمینه حداقل از نظر سه شنبه, یک بافر برای برگزاری برنی است.”

بایدن است به احتمال زیاد به پایان فوق العاده روز سه شنبه در مقام دوم در مسابقه برای نمایندگان پشت ساندرز که کمپین صعودی در کالیفرنیا ، میلیون ها نفر از رای دهندگان کالیفرنیا در حال حاضر تبدیل شده در برگه های رای خود و از تازه ترین نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه کالیفرنیا-برکلی برای لس آنجلس تایمز نشان داد ساندرز پیشرو 2-برای-1 حاشیه.

تبلیغات

اما کالیفرنیا نیست تنها جایزه برای grabs در روز سه شنبه و بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی می تواند به او محوری پا در کشورهای که در آن رای دهندگان تنها در حال حاضر و در تنظیم.

“کالیفرنیا احتمالا از بین رفته اما این پیروزی می تواند بایدن افزایش خوبی در تگزاس و کارولینای شمالی و ویرجینیا و دیگر ایالت های جنوبی که در آن او بیشتر شده است تاریک” Wexler گفت.

در دنباله گزارش شده است ستون توسط رید ویلسون در درجه اول متمرکز سال 2020 انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>