در دنباله: بلومبرگ است میلیون ها نفر نمی تواند او را خرید بسیاری از نمایندگان

عصر ایران, رقابت برای اولین بار در روز سه شنبه پس از چهار اوایل متحده تحویل داده و خود را در حکم شرط بندی حساب بانکی خود را غلبه بر این زمینه با دقت گذاشته شده توسط رقیب اصلی خود را.

بلومبرگ بود در مسیر به پیروزی فقط یکی از 15 مسابقات برگزار شد — به قفقاز در ساموآ آمریکا است که ارسال خواهد شد تنها شش نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی است.

او به نظر می رسد به احتمال زیاد به از دست نمایندگان در مجموع در آلاباما مین, ماساچوست, مینه سوتا, ورمونت و ویرجینیا تمام متحده جایی که او به صرف میلیون ها نفر در تبلیغات تلویزیونی و پرداخت کارکنان.

نهایی نماینده تعداد روز یا چند هفته دور اما نتایج اولیه نشان می دهد بلومبرگ سقوط خواهد کرد به خوبی از نمایندگان مبارزات انتخاباتی خود امیدوار به خالص در روز سه شنبه.

این یک شکست خیره کننده برای یک کمپین است که صرف شده بسیار در یک زمان کوتاه قاب قریب به اتفاق رقبا بودند که پول پارو کردن درب به عنوان سریع به عنوان آن در آمد و با ته دسته چک از یکی از ثروتمندترین مردان جهان است.

داخلی, یادداشت از بلومبرگ مشاوران میچ استوارت و دن Kanninen منتشر شده در اواسط ماه فوریه پیشنهاد بلومبرگ خواهد شد و سه شنبه با بیش از 300 نمایندگان.

دو منبع با آگاهی از مبارزات انتخاباتی داخلی بینی گفت: خصوصی شماره پیشنهاد بلومبرگ پایان شب در 150 نماینده از ساندرز و این که مبارزات انتخاباتی انتظار پیروزی, آلاباما, آرکانزاس و اوکلاهما تمام متحده بایدن برنده به جای.

این یادداشت به نام در ارشد بلومبرگ رقبا برای ضد ساندرز گوشته به خروج در این مسابقه است. پس از روز شنبه به نظر می رسید که بلومبرگ پخش شده از, اسپویلر, به جای خراب است.

“این است که تعدادی از نمایندگان شما می خواهم فکر می کنم نیم میلیارد دلار خواهد خرید اگر شما بلومبرگ گفت:” جاش پوتنام دانشمند سیاسی که نویسندگان Frontloading HQ وبلاگ با تمرکز بر نماینده ریاضی. “او شده است خالی در تعدادی از کشورهای او به شدت سرمایه گذاری کرده و او را به قطع بایدن نمایندگان را در جای دیگر.”

پول آن را به نظر می رسد نمی خرید دموکراتیک را دوست دارم. بلومبرگ دوم میلیاردر نامزد به کشف کنند که باز دسته چک ترجمه نمی کند به رای.

بلومبرگ انتخاباتی راننده سرشونو تکون دادن به خود را فقیر نشان دادن در حالی که متعهد به فشار.

“امشب تنها یک سوم از نمایندگان اختصاص داده خواهد شد,” مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت. در یک سخنرانی در فلوریدا بلومبرگ بازیگران خود را به عنوان “مدعی” برای نامزدی حزب دموکرات را به جای یک جبهه-دونده شایسته احترام از او anti-ساندرز رقبا.

بلومبرگ را ارزیابی مجدد آینده مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه یک منبع نزدیک به این کمپین را تایید کرد به تپه. بلومبرگ سخنگویان نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

وارن که پدید آمده است به عنوان قوی ترین مناظره در دموکراتیک زمینه بود به خصوص مشتاق در مورد eviscerating رادیو فردا به صورت زنده از تلویزیون.

“دموکرات ها” عشق وعاشقی با بلومبرگ بود کوتاه عاشقانه swoon” گفت: جان Couvillon یک لوئیزیانا بر اساس pollster. “به نظر می رسید مانند هوا شروع به بیرون رفتن از آن بالون اطراف که اول بحث است.”

به عنوان بلومبرگ پژمرده بایدن انجام نمی دهد بسیار بهتر است. مبارزات انتخاباتی خود رنج می برد به حال از طریق تحقیر آمیز شکست در آیووا و نیوهمشایر; بهترین عملکرد در نوادا تنها می تواند به عنوان دور دوم. بسیاری از استراتژیست دیدم ترک در حال ظهور در کارولینای جنوبی فایروال و چند اعتقاد بر این مبارزات انتخاباتی خود می تواند زنده ماندن فراتر از نخل باد بزنی دولت بدون برنده است.

Clyburn را در آخرین لحظه حمایت سوخت افزایش حمایت آغاز شد که در کارولینای جنوبی که در آن بایدن برنده هر هر شهرستان. آن را ادامه سهشنبه جایی که بایدن موفق به کسب اکثریت در میان رای دهندگانی که تصمیم گرفته بود در مسابقه نهایی روز.

در تنسی بایدن در زمان 58 درصد آرا در میان کسانی که تصمیم گرفت نامزد خود در آخرین روزهای قبل از روز انتخابات 27 امتیاز بالاتر از میان کسانی که تصمیم گرفته بود پیش از آن.

در کالیفرنیا یک دولت ساندرز برنده بایدن در زمان 17 درصد در میان کسانی که تصمیم اولیه و 41 درصد در میان کسانی که تصمیم دیر است. او به دست آورده مشابه لبه در میان اواخر deciders در مین ماساچوست در ایالت مینه سوتا و حتی ساندرز در ایالت ورمونت است.

“بایدن را باز گشت در [South Carolina] گسترده بود گفت:” لارا براون مدیر دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت سیاسی در دانشگاه جورج واشنگتن. کارولینای جنوبی نتایج همراه با بلومبرگ را بی دست و پا اجراهای عمومی “ساخته شده تعدیل می شود که به طور جدی با توجه به بلومبرگ نوسان را به حمایت از بایدن.”

حدود دو سوم از اعضای هیات نمایندگان که به پایان خواهد رسید تا در میلواکی باقی می ماند انتخاب شود و بلومبرگ روز سه شنبه شروع به قرار دادن تبلیغات در مجموعه بعدی متحده برای رای دادن. اما برای یک کمپین است که در حال حاضر اشاره نامزد خود را تنها راه برای نامزدی رفت و از طریق یک رقابت کنوانسیون روز سه شنبه نتایج ممکن است بسته کردن این مسیر.

“بلومبرگ خواهد شد نمایندگان از امشب” براون گفت. “او نمی خواهد به احتمال زیاد به اندازه کافی قادر به استدلال می کنند که او زنده مىكند.”

در این دنباله یک گزارش ستون توسط رید ویلسون در درجه اول متمرکز بر روی 2020 انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>