در دنباله: برنی ساندرز و تناقض از انتخاب

ساندرز هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورده آشکار اکثریت را در هر دو کشور او برنده است و او بعید است که در هر دو کارولینای جنوبی و یا هر یک از 14 متحده که بازیگران برگه های رای در روز سه شنبه. این واقعیت است که او هنوز آگهی بسته و به نظر می رسد در چنین موقعیت قوی برای تحکیم لبه خود را نشان می دهد مشکل اساسی مواجه دموکرات که مخالف Sanders.

در راه آن را با خمیر دندان.

برای ماه دموکراتیک اولیه رای دهندگان باید در نوبت جشن و bemoaned بزرگترین اولیه درست در حزب خود تاریخ است.

وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از گزینه های بیش از حد بسیاری از نامزدها به آن محدود به انتخاب نهایی. دموکراتیک رای دهندگان و فعالان آشکارا سوگواری که حتی داوطلبانی که موفق به گرفتن آتش به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را. آنها احساس وحشت و نگرانی بیش از نیاز به در نهایت حل و فصل در یک نامزد چپ در برخی از فلج سیاسی.

در گذشته مردم آیووا نمایندگان شان معروف حفظ لیست های خود را از سه یا چهار نامزد برای آنها می تواند حزبی. این چرخه دموکرات ها در سراسر کشور احساس همان تغییر ناپذیر تردید است.

که اضطراب منتقله از دو دلی چیزی است که روانشناس بری شوارتز شناسایی شده در سال 2004 کتاب “پارادوکس انتخاب.”

این احساس یک خریدار می شود که در مواجهه با ده ها تن از مارک ها و انواع خمیر دندان و یا دئودورانت و یا شامپو در فروشگاه مواد غذایی. یک تصمیم بین ده ها تن از گزینه های به مراتب سخت تر از تصمیم گیری بین فقط دو نفر. وسعت انتخاب می تواند تاثیر منفی بر شادی است.

که همان تناقض است و در بازی درون دموکراتیک اولیه. جذاب تر به گزینه های سخت تر از آن شده است برای رای دهندگان به حل و فصل نهایی ،

دموکراتیک زمینه هرگز به مناسب شسته و رفته ، در تمام طول اولیه رای دهندگان شده اند جستجو برای اکثر electable نامزد و قادر به تصمیم می گیرید که آیا آن شخص در حد متوسط است که می تواند درخواست تجدید نظر به وسط و یا یک لیبرال که آتش سوزی تا پایه.

“شما می خواهید کسی که می تواند برگ برنده پایین گفت:” گرگ Rosebeck اینترنت اجرایی اینجا که راه می رفت به قفقاز پاره بین بایدن و وارن.

“هیچ کس فکر تهمت قرار بود به انتخاب کنید. من می دانم که وجود دارد این است که برخی از ترس در مورد برنی و سوسیالیستی دموکراتیک سوسیالیستی نام مورد, اما شما می دانید, 2016 بود تعجب برای همه, حداقل برای من و 2020 می تواند به عنوان به خوبی گفت:” همین Seiersen فری لنس مدیر خلاق که caucused برای ساندرز در روز شنبه. “در حال حاضر به نظر می رسد این فرصت را برای برخی از تغییر و به پرش بر روی آن. ممکن است ما هرگز این فرصت دوباره.”

تضاد بین دموکرات ها که نمی تواند تصمیم بگیرد در غیر ساندرز اجماع و ساندرز حامیان که نشان می دهد تا یکهو است تناقض از انتخاب: یک گروه بیش از حد بسیاری از گزینه های. دیگر تنها دو ساندرز یا نه Sanders.

این دو دلی از کسی-اما-ساندرز جناح تشدید خود را. در گذشته مبارزات سقوط زمانی که پول خشک شده بود. اما دموکرات ها در این سال اند بنابراین انگیزه و دموکراتیک کوچک-دلار اهدا رفتن تا آنجا که آنها را به یک معیار است که توسط داوطلبان واجد شرایط برای بحث مرحله — که آن دسته از اهدا کنندگان زنده نگه داشتن چند داوطلبانی که ممکن است در غیر این صورت باید اجرا از پول نقد.

کسانی که کوچک-دلار اهدا کنندگان بسیاری از آنها کمک به نامزدهای متعدد پاسخ به ویروسی لحظات و ناراحت نتایج; Buttigieg کشیده در میلیون ها پس از پیروزی در آیوا قفقاز. Klobuchar مطرح شده میلیون ها نفر بیشتر پس از یک قوی قبل از نیوهمپشایر بحث است. وارن آتشین عملکرد در قبل از نوادا بحث خود را به دست آورده بیش از 5 میلیون سهم.

درس آنها باید یاد بگیرند این است که بالابر زمینه است به همان اندازه مسئولیت از نامزدها خود را به عنوان آن است که از رای دهندگان. اگر هیچ یک از نامزدها در حال حاضر شکار است که بعد ویروسی لحظه که بعد از دستیابی به موفقیت عملکرد آن گریزان اولین پیروزی کشیدن پلاگین بر روی جاه طلبی های خود را, آنها تمام خواهد شد صحبت کردن در ساندرز کنوانسیون تاجگذاری.

خمیر دندان راهرو باقی مانده هم ریخته و حتی اگر چند تا از این برندها نیست در واقع فروش است.

در دنباله یک گزارش ستون توسط رید ویلسون در درجه اول متمرکز سال 2020 انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>