Ole Miss معذرت خواهی به دانش آموزان سیاه پوست دستگیر و برای اعتراض به 50 سال پیش

دانشگاه می سی سی پی عذرخواهی به ده ها تن از دانش آموزان که دستگیر شده بودند برای اعتراض به نابرابری نژادی در پردیس 50 سال پیش.

این دانشگاه میزبان یک کنفرانس سهشنبه تحت عنوان “قدرت سیاه در Ole Miss: یاد حساب و تعمیر در پنجاه سال است.”

آن بوده است که 50 سال از 89 نفر دستگیر شده بودند در اعتراض و هشت نفر به حالت تعلیق از دانشگاه آسوشیتد پرس گزارش داد. پنج تن از این هشت دانشجویان بازگشت برای کنفرانس.

تبلیغات

“من متاسفم آن زمان ما 50 سال به انجام این کار” کشيش Noel Wilkin گفت: در این کنفرانس با توجه به AP.

یکی از معلق دانش آموزان Linnie Liggins ویلیس و دریافت مدرک از این دانشگاه بود که در ابتدا حاضر به آن را به او بدهد, اگر چه او به پایان رسید او را ترم قبل از دستگیری او. ویلیس در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان مدیر اجرایی در Lucas شهری سازمان مسکن در تولیدو اوهایو, AP گزارش شده است.

“من حدس می زنم به این روز, ما هنوز هم واقعا نمی دانم چگونه هشت خاص بودند,” ویلیس گفت: با توجه به ممفیس ایستگاه اخبار کانال 3. “به ما گفته شد از آنجا که آنها می تواند تشخیص ما در تصویر اما ما چیزی نمی متفاوت از بقیه است.”

در فوریه. 24 و 1970 40 نفر از اتحادیه دانشجویی در این دانشگاه با ارسال یک لیست از خواسته های به صدراعظم از جمله درخواست های بیشتر دانشکده سیاه و سفید سیاه و سفید مطالعات برنامه و حذف مؤتلفه تصاویر در campus, با توجه به روزانه Mississippian.

همان ماه تقریبا نیمی از دانش آموزان سیاه پوست در دانشگاه اعتراض کردند در حالی که با مردم یک گروه موسیقی انجام شده در محوطه دانشگاه از جمله یک آهنگ در مورد نژادی شمول است. ده ها تن از مردم بازداشت شدند ارسال شده به زندان محلی یا ایالتی می سی سی پی ندامتگاه در Parchman یک شبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>