اوکلاهما آمریکا رای به معکوس دادگاه حکم غیابی به آنها نیاز به محضری

جمهوری خواهان در ایالت اوکلاهما دولت مجلس در روز چهارشنبه رای به نیاز به رای گیری غایب بود محضری overruling دولت تصمیم دیوان عالی کشور از بین بردن نیاز.

بیل 210 به تصویب دولت خانه در نزدیکی خط حزب رای جمعه و بازگرداندن نیاز با استثنا برای 30 ژوئن اولیه انتخابات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به Oklahoman. در شرایط اضطراری اعلام در اثر ظرف 45 روز از انتخابات غایب رای دهندگان خواهد به جای آن باید این گزینه به ثبت نام خود رای و پست الکترونیکی آن را با یک کپی از گواهینامه رانندگی خود را.

مجلس قانونگذاری دموکراتیک اقلیت استدلال ظرفیت برای ایجاد یک کپی در حال حاضر می خواهم یک بار غیر ضروری به رای دهندگان.

تبلیغات

“با تصویب این قانون ما در حال اضافه کردن غیر ضروری مانع برای افرادی که به ورزش رای خود را در حقوق” Rep. کلی Allbright (D) گفت: با توجه به انتشار.

جمهوری خواهان در ضمن باید در دفاع از این اقدام به عنوان لازم برای جلوگیری از تقلب انتخابات. تشکر. کریس Kannady (R) نوشت که این اصلاحیه ذکر شده تعداد افرادی که درخواست غیابی از دوشنبه حاکم اگر چه او توضیح نمی دهد که چگونه است که حاکی از افزایش تقلب انتخابات.

“من تا به حال مردم به من بگویید که این کاملا مسخره است که من و کشورم خدمت کنم… و در حال حاضر من می خواهم برای جلوگیری از رای گیری” Kannady گفت. “بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که متقلبانه رای دادن. برای من آن است که شبیه به stolen valor. و این روشی است که ما می تواند به جلوگیری از که از اتفاق می افتد.”

Kannady استدلال دیوان عالی کشور حاکم نیست اعتصاب کردن سیاست های موجود اما تنها به نام برای وضوح بیشتر با توجه به Oklahoman.

تشکر. امیلی باکره (D) در ضمن متهم کردن مجلس به دنبال نیاز به کاهش مشارکت مردم برای ژوئن 30 رای دهنده ابتکار در پزشکی گسترش است.

“من برای پیدا کردن آن بسیار جالب است که ما در بر داشت یک راه برای اجازه دهید نمایندگان رای پروکسی زمانی که ما در کنگره اما ما در حال حاضر به اعتماد عمومی به مرتب کردن بر اساس همان روند در محل,” او گفت: با توجه به انتشار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>