نفت لبه های بالاتر پس از تجمع مکث در عربستان عرضه حرکت

نفت لبه بالاتر نسبت به قیمت 39 دلار در هر بشکه به عنوان انتظارات آمریکا میزان ذخایر نفتی تمدید کاهش افست یک تصمیم عربستان سعودی برای توقف اضافی داوطلبانه تولید کاهش تا پایان این ماه است.

آتی اضافه 1.6% در نیویورک پس از خوراکی چهار روز تظاهرات در روز دوشنبه ، ایالات متحده موجودی نفت خام احتمالا کاهش یافت و برای چهارمین بار در پنج هفته, بر اساس یک نظرسنجی بلومبرگ قبل از دولت دیتا چهارشنبه. عربستان سعودی گفت: عرضه اضافی کاهش, که به مبلغ حدود 1.2 میلیون بشکه در روز و شامل کمک از متحدان خود در خلیج فارس را تنها اثر را در ماه ژوئن به عنوان برنامه ریزی شده.

نفت دوباره پس از حذف زیر صفر در ماه مارس کاهش کاهش جهانی تقاضا و بهبود تقاضا پس از کاهش مستند محدودیت در برخی از کشورها. اما بازگشت به قبل از-virus مصرف انتظار می رود که آهسته و ناهموار با Goldman Sachs Group Inc. تبدیل نزولی در کوتاه مدت با توجه به ضعیف گرداند از پالایش.

همچنین نگاه کنید به: یک تقاضا از دیزل است که بی سر و صدا تضعیف قیمت نفت تجدید حیات

تصمیم اوپک+ به گسترش تاریخی خود را با عرضه با کاهش قیمت فوق العاده ماه بود در حال حاضر بیش از قیمت به بازار و مصرف پیش بینی ها “در حال اجرا پیش تر تدریجی و هنوز هم بسیار نامشخص بازیابی” با توجه به گلدمن.

ایالات متحده موجودی نفت خام کاهش 2 میلیون بشکه در هفته گذشته در حالی که ذخایر بنزین کاهش یافت 750,000 بشکه با توجه به بلومبرگ نظرسنجی. اگر تایید شده توسط اداره اطلاعات انرژی خواهد بود که دوم قرعه کشی هفتگی در سه هفته.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>