اوهایو سلامت مدیر به منظور بسته شدن نظر سنجی اولیه در روز

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) اواخر روز دوشنبه اعلام کرد که دولت او منظور خواهد شد که نظر سنجی بسته می شود در روز سه شنبه با توجه به بهداشت و درمان اضطراری دربندی یک روز از پیام های مخلوط و سردرگمی بر سر اینکه آیا دولت اولیه خواهد ادامه به عنوان برنامه ریزی شده.

“در طول این زمان هنگامی که ما به صورت بی سابقه بحران بهداشت عمومی برای انجام یک انتخابات فردا را مجبور نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به خود را در غیر قابل قبول بهداشتی خطر ابتلا coronavirus” DeWine در بیانیه ای گفت.

او گفت: دکتر امی اقدام مدیر اوهایو وزارت بهداشت خواهد مسئله نظم و وزیر امور خارجه فرانک لاروس خواهد و سپس به دنبال درمان از طریق دادگاه به گسترش گزینه های رای گیری به ساکنان اوهایو.

وی در پایان یک روز مشخص شده توسط اختلاف بر سر اینکه آیا اوهایو ریاست جمهوری اولیه خواهد بود با تاخیر میان شیوع کروناویروس است که در سراسر ایالات متحده باعث فدرال و ایالتی و مقامات محلی به توصیه در برابر اجتماعات بزرگ.

تبلیغات

DeWine اعلام کرد در اوایل روز شنبه که او را به حمایت از طرح دعوی در دادگاه برای به تعویق انداختن اولیه تا ماه ژوئن گفت که دولت نباید به زور رای دهندگان به انتخاب بین “سلامت خود و قانون اساسی خود حقوق و وظایف.”

اما فرانکلین کانتی قاضی بعد از آن شب پس از نظرسنجی کارگران تا به حال گزارش شده است گفت: انتخابات خاموش بود رد کت و شلوار حکومت است که می توان آن را “وحشتناک سابقه” برای یک قاضی برای تغییر تاریخ و قوانین 12 ساعت قبل از انتخابات صورت می گیرد.

مقامات بهداشت هشدار داده اند که افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای هستند بیشتر مستعد ابتلا به انقباض رمان coronavirus و که آنها باید از حوزه عمومی است. با اشاره به کسانی که هشدارهای لاروس و DeWine گفت: در یک بیانیه مشترک پیش از این فرماندار اعلام کرد که “آن را به سادگی امکان پذیر نمی باشد برای برگزاری انتخابات است که در نظر گرفته خواهد شد مشروع توسط Ohians.”

“آنها نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و اعمال حقوق قانونی خود,” او گفت: انعکاس DeWine.

تبلیغات

اوهایو وزارت بهداشت تایید کرده است 50 نفر در دولت و 14 بستری شدن در بیمارستان. مقامات دولتی پیش بینی کرده اند که وجود دارد بیش از 100,000 موارد در دولت است. DeWine نیز دستور داد تمام رستوران ها و کافه ها بسته باقی می ماند در میان شیوع.

آریزونا و فلوریدا و ایلینوی هنوز برنامه ای برای نگه داشتن خود را در انتخابات روز سه شنبه. چندین ایالت از جمله ایالت لوئیزیانا گرجستان و کنتاکی به تعویق افتاد خود را در انتخابات میان شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>