کلینیک سقط جنین در اوهایو دستور داده شده است به توقف سقط جنین عملیات در میان COVID-19 شیوع به عنوان دولت و طرفدار انتخاب گروه spar بیش از تعریف “ضروری” بهداشت و درمان.

روز جمعه دادستان کل اوهایو دیو Yost (R) با ارسال نامه ای به دو درمانگاه سقط جنین — زنان Med مرکز در دیتون و والدین از جنوب غربی اوهایو سینسیناتی مرکز جراحی — سفارش آنها را به توقف “غیر ضروری” روش های است که نیاز به تجهیزات مانند فولاد ماسک.

“شما و تسهیلات خود دستور داده شد که بلافاصله پس از توقف اجرای غیر ضروری و انتخابی فولاد سقط جنین. غیر ضروری فولاد سقط جنین هستند کسانی است که می تواند با تاخیر و بدون بی خطر فعلی یا آینده سلامت بیمار” Yost نوشت: در این نامه با توجه به CBS.

تبلیغات

Yost نامه به شرح زیر سفارش دولت در بخش بهداشت و درمان صادر شنبه, سفارش تعلیق همه “غیر ضروری” روش های پزشکی و اعمال جراحی الکتیو.

“اگر شما و یا تسهیلات خود را فورا متوقف کند انجام غیر ضروری و یا انتخابی فولاد سقط جنین در انطباق با [سلامت مدیر] سفارش وزارت بهداشت را تمام اقدامات مناسب,” او اضافه شده است.

Pro-انتخاب گروه هایی مانند اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و والدین می گویند منظور این است که بهانه را از دولت برای محدود کردن دسترسی به سقط جنین.

اوهایو قانونگذاران به دنبال محدود کردن دسترسی مردم به سقط جنین قبل از همه گیر.

“Planned Parenthood اولویت اطمینان است هر فرد می تواند همچنان از دسترسی به بهداشت و درمان ضروری از جمله سقط جنین” Planned Parenthood از اوهایو در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که آنها هنوز در حال سازگار با دستور دولت است.

“در آن منظور برنامه ریزی والدین هنوز هم می تواند ادامه ارائه روش های ضروری از جمله فولاد سقط جنین و ما مراکز بهداشت در ادامه به ارائه خدمات است که بیماران ما بستگی دارد” آنها اضافه شده است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im