فرماندار اوهایو: ما نمی توانیم فقط به نوبه خود یک سوئیچ’ به بازگشایی اقتصاد

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) گفت: بازگشایی اقتصاد پس از خطر از coronavirus شروع به فروکش خواهد بود به احتمال زیاد یک فرایند تدریجی است.

“من فکر می کنم گاهی اوقات همه ما فکر می کنم ما در حال رفتن به نوبه خود یک سوئیچ می شود و بازگشت به حالت عادی که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد” DeWine گفت: در MSNBC را “صبح جو.” “ما در حال رفتن به باید به آرامی انجام این کار است.”

فرماندار گفت که او انتظار دارد به موضوع یک سری از تصمیم گیری زمانی که او تصمیم به بازگشایی کسب و کار به عنوان یکی از گسترده سفارش.

تبلیغات

“بدون توجه به آنچه که من سفارش هر زمان که ما باز با این حال ما آن را انجام دهید, اگر مردم نیست, اعتماد به نفس, اگر آنها فکر می کنم آنها امن, آنها در حال رفتن به رفتن به رستوران. آنها در حال رفتن به رفتن به میله. آنها واقعا نمی خواهید به بازگشت به جامعه” او گفت:.

DeWine که صادر اقامت در خانه سفارش در مارس 22, همچنین هشدار داد که تا زمانی که یک واکسن مردم به ویژه آسیب پذیر از نظر پزشکی در حال رفتن به باید فوق العاده مراقب باشید.

اوهایو در بخش بهداشت و درمان گزارش شده 6,604 تایید COVID-19 موارد و 253 مرگ و میر.

Anthony Fauciآنتونی FauciTrump سهام توییت از حامی خواستار Fauci به اخراج De Blasio گفت کومو از تصمیم به نگه داشتن نیویورک مدارس تعطیل در آخرین لحظه متن: چگونه گزارش خبرنگاران باید رسیدگی coronavirus جلسات بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به طور مشابه گفت: بازگشایی اقتصاد “نیست برای رفتن به یک سوئیچ نور.”

Fauci گفت: هنگام ورود دوباره اقدامات بستگی به وضعیت در هر منطقه از کشور است و به طور تدریجی.

او گفت: برخی از اماکن احتمالا می تواند دیدن یک عقبگرد از محدودیت در برخی از ظرفیت ماه آینده آغاز کنیم.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مدیر رابرت Redfield روز دوشنبه گفت: در “امروز” نشان می دهد که تصمیم گیری در مورد بازگشایی اقتصاد خواهد بود ساخته شده در “جامعه, جامعه” پایه و اساس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>