اوهایو لایحه ممنوعیت سقط جنین در رویداد دادگاه عالی افغانستان Roe v. Wade

دولت جمهوری نماینده در اوهایو معرفی کرده است قانونی که ممنوعیت سقط جنین تقریبا در همه موارد در کشور در صورتی که دیوان عالی کشور تا کنون در افغانستان Roe v. Wade.

تحت HB 538, سقط جنین خواهد بود غیر قانونی در دولت اگر تصمیم مهم بود به معکوس به جز در مواردی که این روش لازم است برای جلوگیری از مرگ یک زن باردار یا “خطر جدی قابل توجه و غیر قابل برگشت اختلال عمده در عملکرد بدن این زن باردار است.”

این قانون شامل نمی استثنا در موارد تجاوز به عنف و زنای با محارم.

تبلیغات

بر اساس این لایحه کسانی که “عمد” علت و یا القاء سقط جنین توسط “تجویز اداره شخصا تجهیز یک دارو یا ماده” و یا “با استفاده از یک ابزار و یا وسایل دیگر” خواهد داشت و به جرم “ارتکاب سقط جنین” است که آن را تعریف می کند به عنوان یک چهارم-مدرک جرم.

پزشکان همچنین می تواند در صورت اتهام به “سقط جنین قتل نفس” است که این لایحه برچسب درجه یک اتهام جنایت برای انجام این روش.

“اوهایو pro-life دولت” دولت Rep. جان بکر (R) است که در حمایت از این اقدام گفت: در بیانیه ای به دست آمده توسط کلیولند صحنه در روز چهارشنبه.

“در صورتی که دادگاه عالی تصمیم به بازگشت به مسئله سقط جنین بازگشت به ایالات متحده, ما می خواهیم به آماده شود برای چه می آید بعدی” او ادامه داد.

هر چند این لایحه در حال حاضر به دست آورده و از حمایت برخی ضد سقط جنین طرفداران و محلی جمهوری خواهان لورن Blauvelt-Copelin که با این نسخهها کار با برنامه ریزی والدین طرفداران اوهایو زدم اندازه گیری در یک بیانیه به همراه فشار دهید.

“ضد سقط جنین افراط گرایان در آن دوباره” او به این خبرگزاری گفت. “خانه بیل 538 10 بان معرفی شده در سال گذشته اثبات رهبران در اوهایو مجمع عمومی هستند و تنها متمرکز بر از بین بردن دسترسی قانونی به سقط جنین و غفلت از هر چیز دیگری.”

دیوان عالی کشور بعید است که برای سرنگونی Roe v. Wade در آینده نزدیک اما روز چهارشنبه قضات شنیده استدلال بیش از یک لوئیزیانا, قانون سقط جنین است که می تواند دادگاه تدریجی باریک محدوده حمایت اول که پدید آمده در این نقطه عطفی سال 1973 تصمیم گیری است.

جان Kruzel کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>