افسر درگیر در جورج فلوید مرگ برگ زندان پس از ارسال پیوند

یکی از افسران حاضر در صحنه که در آن جورج فلوید بود بازداشت توسط پلیس مینیاپولیس مدت کوتاهی پیش از مرگ او منتشر شده از زندان در باند.

CBS 4 مینه سوتا گزارش داد که توماس لین بود که متهم به همراه دو نفر دیگر از کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و قتل نفس و باند خارج از زندان Hennepin شهرستان در روز چهارشنبه پس از $1 میلیون وثیقه.

وکیل او ارل خاکستری نگهداری لین بی گناهی و CBS گفت: در بیانیه ای که خط اقدام به احیای فلوید پس از دستبند از دست داده آگاهی. تصویری از دستگیری نشان داد یکی دیگر از افسر درک چوین بالا در Floyd گردن برای چند دقیقه. چوین در حال حاضر چهره به اتهام قتل درجه دوم.

تبلیغات

“[لین بود] تپش بر این مرد در تلاش برای احیای او. که در آن عمدی قصد?” خاکستری گفت: CBS 4.

چوین خط و دو نفر دیگر از افسران حاضر در صحنه باید پس از کار اخراج شده توسط گروه و چهار در حال حاضر با اتهامات عنوان شده علیه. وقوع چند انفجار پیاپی در شهر و در هر کشور در سراسر ایالات متحده در پاسخ به ویدیو فلوید بازداشت.

فعالان در شهر به نام برای اداره پلیس به defunded و منابع نقل مکان کرد و به رفاه اجتماعی برنامه ها و نیازهای دیگر. اکثریت مینیاپولیس است اعضای شورای شهر باید پس از قول به انحلال گروه و جایگزین کردن آن با یک مدل جدید از برنامه های ایمنی.

“ما در حال رفتن به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس. و هنگامی که ما در حال انجام هستیم به سادگی نمی خوای چسب آن را به عقب با هم. ما می رویم به طور چشمگیری تجدید نظر در چگونگی رویکرد ما به امنیت عمومی و واکنش های اضطراری. واقعا گذشته به دلیل” یک عضو شورای شهر در توییتر نوشت.

شهردار این شهرستان یعقوب فری (D) است و در عین حال به ثبت نام در طرح و هو شد از تظاهرات هفته گذشته پس از امتناع متعهد به defunding بخش پرسید که یک فعال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>