Odisha گسترش مستند تا 30 آوریل در یک پیشنهاد برای جلوگیری از موارد

دهلی نو:
Odisha در روز پنج شنبه اول شد دولت به گسترش مستند تحمیل شامل گسترش covid-19 تنها دو روز پیش از یک نشست بین نارندرا نخست وزیر و وزرای ارشد را در مورد اینکه آیا به منظور گسترش در سراسر کشور محدودیت.

تصمیم Biju Janata Dal دولت به رهبری Odisha وزیر Naveen Patnaik به گسترش مستند تا 30 مارس در آمد در برابر پس زمینه از بسیاری از کشورها خواستار گسترش مستند با حداقل 15 روز است.

سه هفته ملی مستند های اعمال شده توسط مرکز برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به 14 آوریل. در طول یک جلسه بین مودی و نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه نخست وزیر نشان داد این را می توان به عنوان گزارش های دریافت شده توسط اتحادیه دولت نشان داد آن را دشوار است به آن را بلند در سراسر کشور در یک بروید.

“ما تا به حال به تصمیم دشوار بین زندگی و معیشت/کسب و کار. ما در زمان تصمیم گیری دشوار برای نجات زندگی مردم در شرایط فعلی. این یک اولویت” Patnaik گفت: در یک پیام ویدئویی به مردم Odisha در روز پنج شنبه.

این تصمیم اعلام شد پس از دولت جلسه هیئت دولت در روز پنج شنبه.

Odisha گزارش اولین مورد در اواسط ماه مارس و پنج شنبه صبح تا به حال 42 مورد مثبت از جمله مرگ Patnaik گفت. کشاورزی و دامداری و اشتغال تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح تسهیل خواهد شد در طول تمدید مستند دوره, او گفت:.

“در حالی که انجام این کار ما باید اطمینان حاصل شود کافی اجتماعی فاصله,” Patnaik اضافه شده است.

موسسات آموزشی بسته باقی خواهد ماند تا 17 ژوئن, وزیر توییتی. او همچنین خواستار این مرکز به رزومه, آموزش و خدمات هوایی تا 30 آوریل.

تحلیلگران سیاسی گفت که روند تصمیم گیری برای بلند کردن و یا گسترش این مستند نشان دهنده هند يکپارچه ساختار.

“دولت یک نقش بزرگتر به بازی از اتحادیه های دولت است. در حالی که اتحادیه دولت بیشتر از یک سیاست و مشاوره نقش متحده باید مسئولیت اجرای. راه نخست وزیر مشاور دولت در امور مدیران ارشد و وزرا و روسای همه احزاب, نمایندگان مجلس و اعضای جامعه مدنی آن را به توان گفت که مدیریت کل بحران لنت قدرت به ساختار فدرال این کشور است. ما یک چالش بی سابقه و ما با هم در برابر آن گفت:” N. Bhaskara رائو یک دهلی نو-بر اساس تحلیلگر سیاسی.

رهبران ارشد این حکم Bharatiya Janata Party و مخالفت حزب کنگره گفت که اولین گام به سوی ایجاد یک اجماع بر گسترش مستند بود نشست به نام مودی و گام نهایی خواهد بود در این جلسه با وزرای ارشد.

“این است که در مورد سیاست. همه احزاب سیاسی و همه با هم در این مشکل بهداشتی است. این وضعیت در کشور و در جهان بدتر از یک جنگ است. حداقل در جنگ ما می دانیم که دشمن ما است اما در حال حاضر ما یک وضعیت که ما اعضای خانواده یا دوستان می تواند آلوده به ویروس و ما ندانسته نیز منتقل کنید. تنها گزینه قبل از دولت این است که افزایش مستند. آن است که ما امن ترین گزینه,” گفت: یک ارشد Samajwadi حزب مستقر در لکنو که گفت که این حزب به حمایت از فرمت مستند در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>