Ocasio-کورتز: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد ‘هرگز’ می گویند به صورت او برخی از عکس های او در توییتر

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezProgressive دموکرات مواجه تشکر. Cuellar در رژه تماس برای او به بحث او: گزارش Ocasio-کورتز, claps, بازگشت پس از مقاله بالا: ‘Sequins در حال بزرگ و لوازم جانبی برای مراقبت های بهداشتی جهانی’ دموکرات ها در حال کار برای اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن دوره دوم بیشتر (D-n. y.) گفت: در مصاحبه اخیر خود که در او شک و تردید رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد ساندرز می گوید: ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر می گویند برخی از jabs او راه اندازی در بیش از توییتر به صورت خود را اگر آنها به ملاقات در فرد است.

سخن گفتن او آمد و مدت کوتاهی پس از کنگره فشرده شد طی مصاحبه ای با باشگاه صبحانه رادیو نشان می دهد در مورد رفتار پرخاشگرانه آنلاین برخی از حامیان سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersSanders می گوید ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر (I-Vt.), که تبدیل شده است به طور فزاینده ای به موضوع بحث برانگیز در هفته های اخیر.

“چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد برنی bros و دهید که حمله به مردم که صحبت کردن در برابر برنی در رسانه های اجتماعی است ؟” میزبان Charlamagne tha خدا خواسته Ocasio-کورتز که تایید ساندرز در انتخابات ریاست جمهوری است و یکی از محبوب ترین عناصر عملیاتی.

تبلیغات

Ocasio-کورتز در پاسخ گفت: او می بیند “برخی از این رفتارهای” به عنوان “غیر قابل قبول” و اضافه کرد: “این یک چیز بود و به سختی می شود در یک بحث و به نقطه ای از نفاق و می گویند: “شما می دانید این معنا ندارد’ و یا ‘این موقعیت لطمه می زند و کار مردم است.’ آن یک چیز را می گویند که.”

“این یک چیز دیگر فقط dehumanizing. و چیزی که در مورد اینترنت این است که آن را فقط مانند آن قرار می دهد صفات انسانی در بیش از حد سرعت” او ادامه داد. “و ما می بینیم که در همه جا از مدارس ما تمام راه را تا به شما می دانید, بزرگسالان است. مانند آن خیلی آسان است در حال حاضر برای یک بچه به رها کردن یک نظر برای یک فرد به رها کردن یک نظر است که آنها هرگز می گویند در زندگی واقعی است.”

“حتی با رئیس جمهور” میزبان DJ حسادت chimed در “رئیس جمهور پرتاب برخی از عکس های با شما فکر نمی کنم او تا به حال به می گویند به صورت خود را.”

“به نام او به شما یک wack کار” Charlamagne گفت: با اشاره به یک صدای جیر جیر تهمت فرستاده شده در سال گذشته حمله به کنگره.

“اوه نه او نمی خواهد. آره او هرگز,” Ocasio-کورتز گفت لبخند اضافه کردن به برخی از خندد از Charlamagne: “مانند نگه داشتن که همان انرژی که شما با من.”

میزبان Angela Yee گفت Ocasio-کورتز او فکر می کند آن را “تعریف” هنگامی که “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد شما.”

“آره, خوب, من فکر می کنم او می ترسم” Ocasio-کورتز ادامه داد.

در ماه اکتبر گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Ocasio-کورتز یک “wack کار” در توییتر در پاسخ به پست او را بازتوییت کرد در زمان تمسخر یک زن بود که به نام “خوردن نوزادان” برای مبارزه با بحران آب و هوا در تاون هال نشست برگزار شده توسط کنگره. Ocasio-کورتز بعد نشان داد که زن تبدیل به یک تهمت حامی.

وقتی پرسیده شد که در مصاحبه روز سه شنبه که آیا او توسط کش رفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان Ocasio-کورتز گفت: او نیست و افزود که او حتی “احساس آن در آینده.”

“من احساس آن را در آینده به دلیل: A. او با وسواس تلویزیون و بنابراین او در پاسخ به چیزهایی که او را می بیند در تلویزیون و چون من در رادیو فردا مانند همه زمان ها آن را احساس مانند آن را به نوعی یک موضوع از زمان” او گفت:.

“اما او نمی مانند توجه نمی شود در او. اگر توجه [است] بر هر کسی دیگری اگر آن را در آدام شیفآدم بنت SchiffThe هیل صبح گزارش – ساندرز steamrolls به کارولینای جنوبی اولیه سه شنبه شیف انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره’ مغلوب ساختن پیشی جستن: نوادا یک “پیروزی بزرگ” برای ساندرز بیشتراگر آن را در نانسی پلوسینانسی PelosiBottom خط مهاجران که به دنبال فرصت باید مطابق با دیرینه ارزش های آمریکایی را مغلوب ساختن پیشی جستن اینتل حرکت جرقه دموکراتیک خشم بیشتراگر آن را در khezri او را میخوام سعی کنید برای پیدا کردن یک راه به حلقه که در بازگشت به خود” او گفت: در حالی که همچنین خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن ” یک عاشق.”

“من نمی دانم اگر من مقصر رسانه ها برای که یا او” Charlamagne در ادامه می گویند.

“این هر دو” Ocasio-کورتز در پاسخ. “این اعتیاد آور رابطه ناسالم است که آنها باید. آنها نمی توانند متوقف پوشش او و او می تواند به توقف مصرف آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>