Ocasio-کورتز می گوید او می خواهد برای رای دادن بایدن در نوامبر

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezThe هیل کمپین گزارش: فلوریدا در بازی به عنوان بایدن طول می کشد سرب در نظرسنجی گروه لیبرال پشت رقیب را به انگل دموکراتیک اولیه روز زمین می رود آنلاین در میان coronavirus همه گیر تر (D-n. y.) گفت: اواخر روز چهارشنبه که به او رای خواهد داد برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenBiden آگهی در سه مهم زنگ کمربند متحده: نظرسنجی بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان: نظرسنجی تهمت می گوید coronavirus ‘ممکن است دوباره در تمام,’ بیشتر در آینده انتخابات نوامبر.

لحظه ای در کنگره را livestream بحث با Fat Joe در Instagram در شب چهارشنبه.

در آغاز تقریبا یک ساعته بحث در چهارشنبه رپر به او گفت: “این سه چیز شما می توانید انجام دهید. شما می توانید برای مغلوب ساختن پیشی جستن. شما می توانید برای رای دادن بایدن و یا شما می توانید رای نمی در همه. که میخوای رای؟”

تبلیغات

“در ماه نوامبر من میخوام رای گیری برای جو بایدن” او پاسخ داد. “اما چیزی که من میخوام انجام شود.”

“این اولین بار شما گفت که شما رای گیری برای بایدن?” Fat Joe پرسید.

“من شده است گفت: کل این زمان است که ما به حمایت از حزب دموکرات نامزد,” او گفت: اما او افزود: “این بار من آن را گفت: اعلانی مانند این است.”

Ocasio-کورتز قبلا یک جانشین برای بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersWhat خواهد برنی ساندرز رای دهندگان تصمیم گیری در این انتخابات در این سال ؟ یک شبه انرژی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: پارک های ملی شروع به بازگشایی | قیمت نفت شروع به بازیابی میان فشار به سرمایه گذاری تلاش صنعت | گور تایید بایدن گور تایید بایدن برای رئیس جمهور بیشتر (I-Vt.) قبل از او به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در اواخر ماه گذشته و اعلام کرد او خواهد بود صحه گذاشتن رقیب سابق خود در هفته گذشته.

“ما نیاز شما را در کاخ سفید است. من انجام خواهد داد آنچه را که من می توانید ببینید که این اتفاق جو” ساندرز گفت: در آن زمان.

“امروز من درخواست همه آمریکایی ها — من از هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان — به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی که من تایید” ساندرز اضافه شده است.

روز پس از تایید Ocasio-کورتز, که گفت که او می خواهم برای دیدن معاون سابق رئیس جمهور را بیشتر موضع مترقی در برخی مسائل بود و تمایلی به می گویند در یک مصاحبه که آیا او برنامه ریزی شده به پشت بایدن در انتخابات آینده.

“خواهیم دید” Ocasio-کورتز گفت: زمانی که فشار مورد حمایت معاون رئیس جمهور سابق ، “ما در حال گفتگو با بایدن تیم و تلاش برای کشف کردن آنچه برخی از این سیاست گفتگو خواهد شد.”

“من دوست دارم برای دیدن معاون رئیس جمهور روشن و تعمیق سیاست های خود مواضع در مورد مسائل خاص. اما گذشته از آن من فکر می کنم این فوق العاده مهم ما در حمایت از نامزد دموکرات در ماه نوامبر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>