Ocasio-کورتز: ‘شایع رای دهندگان سرکوب’ کمک به ساندرز از دست دادن در میشیگان

دانشجوی سال اول Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezThe هیل صبح گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن غیر منتظره طول می کشد گام به بنیادی coronavirus دموکرات شروع به اشاره ساندرز باید رها وارن رود به خودداری از حمایت بایدن ساندرز طول اولیه: گزارش مطلب (D-n. y.) در روز پنج شنبه نسبت به برخی از ایالت برنی ساندرزسناتور SandersThe هیل صبح گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن غیر منتظره طول می کشد گام به بنیادی coronavirus دموکرات شروع به اشاره ساندرز باید رها Coronavirus مختل ریاست جمهوری در کمپین های بیشتر‘s (I-Vt.) مبارزات در میشیگان دموکراتیک اولیه انتخابات روز سه شنبه به “شایع رای دهندگان سرکوب کنند.”

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی است که … نیست که در حال صحبت است و شایع رای دهندگان سرکوب در این کشور” Ocasio-کورتز گفت: فاکس نیوز را, Bret Baier, با استناد به صف های طولانی که رای دهندگان در شهرهای مانند آن آربور ،

“در سمت راست وجود دارد در آن آربور که در آن ما تا به حال که تجمع این بچه ها در انتظار بودند سه ساعت در صف برای رای دادن در میشیگان,” او توضیح داد.

تبلیغات

ساندرز که به ثمر رساند ناراحتی پیروزی در میشیگان در برابر وزیر خارجه سابق هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonDemocrats شروع اشاره ساندرز باید رها بایدن چهره از روی حیله و تزویر آزمون در وحدت حزب تپه انتخاباتی گزارش: مبارز ساندرز پاکستان به ماندن در مسابقه بیشتر در سال 2016 روت شد در انواع پستانداران گوشتخوار دله دولت این زمان در اطراف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe هیل صبح گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن غیر منتظره طول می کشد گام به بنیادی coronavirus دموکرات شروع به اشاره ساندرز باید رها Coronavirus مختل ریاست جمهوری در کمپین های بیشتر. معاون سابق رئیس جمهور برنده 17 درصد بیش از سناتور ورمونت.

تنها دولت است که ساندرز برنده سه شنبه بود داکوتای شمالی که گره خورده است با کمترین مقدار از نمایندگان (14) در قاره آمریکا

Ocasio-کورتز اعتراف کرد که بیشتر وجود دارد که ساندرز کمپین می توانید به جوان رای دهندگان به رای دادن.

“شما می دانید بدیهی است که وجود دارد نیز بیشتر است که ما نیاز به انجام این کار در شرایط تبدیل کردن جوانان رای دهندگان” او گفت:.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما الهام بخش افراد جوان به نوبه خود, اما هنگامی که شما به نوبه خود از شما نباید انتظار سه چهار تا هفت ساعت به منظور رای دادن. و که باعث می شود مردم به ترک,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>