Ocasio-کورتز: دموکرات ها باید ‘تجمع’ پشت نامزد ‘مهم نیست که آن را’

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezStuck در DC برای استیضاح سناتور نگه داشتن زمین در آیووا یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا یک شبه انرژی: ساندرز معرفی لایحه ای را برای ممنوعیت fracking | تهمت مقامات پیشنهاد نورد بازگشت به قانون حفاظت از پرندگان مهاجر | سبز گروه تهدید به شکایت سازمان حفاظت محیط زیست بیش هواپیما آلودگی بیشتر (D-n. y.) مشخصات بالا جایگزین برای دیابت برنی ساندرزسناتور SandersSanders آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی این یادداشت: تهمت و تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا کری را انکار می کند و با توجه به پیشنهاد ریاست جمهوری: ‘هر گونه گزارش در غیر این صورت مطلقا نادرست’ بیشتر‘s (I-Vt.) کمپین کاخ سفید روز یکشنبه اعلام کردند که باید از تجمع در پشت هر کدام دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنده نامزدی به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سهام و سپس حذف صدای جیر جیر ستایش ستاد برای نمایندگی ‘بزرگ ایالت کانزاس کن استخوان تایید اندرو یانگ برای رئیس جمهور: ‘#YangGang تمام راه را!’ Loeffler کار می کند برای به دست آوردن کشش با محافظه کاران در میان Collins اولیه پیشنهاد بیشتر در نوامبر است.

“برنی گفت: من کاملا معتقدم که این: کسی که نامزدی ما به تجمع در پشت آنها مهم نیست که در آن است” که دانشجوی سال اول مجلس گفت: زمان در یک مصاحبه منتشر شده روز قبل از آیووا برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز. “و من امیدوارم که همه این کار را انجام دهید اگر برنی است نامزد به عنوان به خوبی.”

Ocasio-کورتز همچنین گفت: این مجله او فکر می کند حزب دموکرات تلاش برای جلوگیری ساندرز از برنده شدن نامزد شده اند “پر از شکوفه” اما پیشنهاد او می تواند یک وضعیت که در آن عناصر در حزب استفاده می شود را امتحان کنید و جلوگیری Sanders.

تبلیغات

او هشدار داد در برابر رهبران حزب از استفاده از قوانین برای جلوگیری از سناتور ورمونت اگر او پیشرفت در مهاجرت پس از آینده قفقاز و مقدماتی و اضافه کرد او فکر می کند آن می تواند صدمه دیده است حزب شانس از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

“من فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب برای مردم به سعی کنید به استفاده از superdelegates یا نوع دیگر از سیاست های خرابکارانه به انکار هر نامزدی به دلیل آن را فوق العاده تفرقه به انجام این کار بسیار تضعیف روحیه است که یک تهدید مستقیم در ماه نوامبر گفت:” زمان.

“لحظه ای که شما شروع به بازی بازی تلاش برای انکار هر کس که نامزد ما واقعا شروع به قلمرو خطرناک در شرایط شکست دادن تهمت,” او اضافه شده است.

ساندرز که به پایان رسید دوم به هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonKen استخوان تایید اندرو یانگ برای رئیس جمهور: ‘#YangGang تمام راه را!’ آیووا نظرسنجی حذف برگ دموکرات حدس زدن در آستانه قفقاز می خواهید شجاع سیاستمداران ؟ برگزاری انتخابات کمتر بیشتر در سال 2016 دموکراتیک اولیه بوده صعودی در نظرسنجی های اخیر, پیش از روز دوشنبه حزبی آیووا.

یک RealClearPolitics میانگین آیوا انتخابات و بعد از این جلسه بود ساندرز پیشرو در این زمینه در دولت در 24.2 درصد 4-نقطه سرب بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden در پاسخ به اوباما سناتور استیضاح هشدار ساندرز آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا بیشتردر 20.2 درصد است.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا (Iowa نظرسنجی حذف برگ دموکرات حدس زدن در آستانه قفقاز بیشتر مسیرهای پیاده روی در سوم 16.4 درصد و پس از آن. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenSanders آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا (Iowa نظرسنجی حذف برگ دموکرات حدس زدن در آستانه قفقاز بیشتر (D-جرم.) در 15.6 درصد بر اساس RCP متوسط است.

در RealClearPolitics میانگین ملی بایدن حفظ سرب با 27.2 درصد از آرا به ساندرز 23.5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>