دانشجوی سال اول Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezOil کاهش قیمت ما را تهدید می کند fracking رونق تهمت چهره های مسابقه در برابر ساعت به کروناویروس کمک کردن درب را coronavirus راه اندازی موج دوم از سوسیالیسم ؟ بیشتر (D-n. y.) در جمعه ناودان 2.2 تریلیون دلار coronavirus محرک عبور تصویب در سنا پیش از آن در هفته به عنوان “شرم آور” و استدلال کرد که این لایحه یکی از “بزرگترین شرکت کمک مالی” در “تاریخ آمریکا است.”

تبلیغات

در طول بحث در سنا سنگین بسته محرک این کنگره را به کف خانه به تاکید نیاز به دنده محافظ برای کارکنان پزشکی در منطقه کوئینز n. y. یکی از مناطق سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس.

Ocasio-کورتز سپس از او خواست همکار نمایندگان مجلس به این لایحه است که فرستاده شده است به پایین مجلسی با “چشمان باز.”

“چه اکثریت سنا مبارزه برای چیست؟!” Ocasio-کورتز پرسید. “یکی از بزرگترین شرکت کمک مالی با عنوان چند رشته که ممکن است در تاریخ آمریکا است. شرم آور! حرص و طمع است که مبارزه اشتباه است برای خرده برای خانواده های ما.”

به 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک تصویب به اتفاق آرا در مجلس سنا در اواخر شب رای گیری روز شنبه ارائه خواهد شد $500 میلیارد, شرکت, صندوق, $377 میلیارد دلار در کمک به کسب و کارهای کوچک و 1200 $در یک بار چک به افرادی که تا به $75,000.

بسته به تصویب رسید و پس از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مجلس مشغول به کار خستگی ناپذیر از طریق چندین چسبیده امتیاز یکی از آنها که در این شرایط که تحت تاثیر صنایع خواهد بود قادر به دریافت کمک از دولت است.

تبلیغات

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – خانه به پاس امداد لایحه; تهمت به حرکت ما به عقب بر گردیم به کار نفت کاهش قیمت ما را تهدید می کند fracking رونق دموکراتیک ترس افزایش دوباره به عنوان coronavirus هل بایدن به حاشیه بیشتر (I-Vt.), یک همکار مترقی و متحد Ocasio-کورتز در زمان خاص موضوع را با شرکت صندوق. این سناتور ورمونت مبارزه برای زبان در این لایحه که ممنوع از شرکت های تخمگذار کردن کارگران و یا برش دستمزد باید از آنها دریافت کمک.

نیویورک نماینده مجلس ادامه داد: در طول سخنرانی خود در مجلس نمایندگان گفت که این محرک لایحه بیشتر تشدید شکاف ثروت بین ثروتمندترین و فقیرترین افراد در کشور است.

“گزینه ای که ما داریم این است که یا اجازه دهید آنها را رنج می برند با هیچ چیز و یا اجازه می دهد تا این حرص و آز و میلیاردها دلار خواهد شد که قوی تر به تریلیون ها دلار برای کمک به بزرگترین نابرابری درآمد شکاف در آینده ما است.”

“باید وجود داشته باشد shame برای چه جنگیدند در این لایحه و انتخاب ما به” او ادامه داد.

خانه راه اندازی شد برای رای دادن در بسته محرک جمعه با این حال تصمیم با تشکر. توماس Massieتوماس هارولد MassieHouse رهبران امیدواریم که برای رای جمعه در coronavirus محرک تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – خانه به پاس امداد لایحه; تهمت به حرکت ما به عقب بر گردیم به کار خانه رهبری توصیه اعضا به بازگشت به DC به عنوان Massie وزن رول تماس رای در بسته محرک اقتصادی بیشتر (R-Ky.) به تماس برای تماس رول رای است و تاخیر در تصویب به عنوان قانونگذاران سفر با عجله در بازگشت به پایتخت کشور بود و در حال حاضر برای یک ممکن است در فرد رای بدهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de