رعایت رمضان در زمان COVID-19

که میلیون ها نفر از مسلمانان رعایت رمضان ماه طلوع به غروب روزه چگونه خواهد اجتماعی فاصله و خود-جداسازی محل کار در دنیا ترس از سرایت بیماری از دشمن نهان?

برای اولین بار در تاریخ اخیر عربستان سعودی دولت تعطیل Al Masjid Al-Haram (مسجد بزرگ) در مکه و Al-یک مسجد النبی (مسجد پیامبر) در مدینه در نظر گرفته می شود اسلام مقدس ترین سایت, برای رمضان, به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

و در خیلی از جنوب هند ساخت و توزیع nonbu کانجی (برنج و حریره) برای سریع-شکستن وعده غذایی (افطار) از طریق مساجد است که در شک و تردید. در حالی که این عمل از نماز بوده است نه متاثر از روح جامعه است که مساجد و پرورش در طول ماه رمضان از دست رفته ممکن است این سال است. حتی تا مردم مصمم به ایجاد بهترین شرایط.

ایمن ماندن

“مسلمانان در سراسر جهان روبرو هستند و رمضان در زمان Coronavirus. اما ما امیدواریم که همه چیز هموار خواهد شد به طور معمول می گوید:” نواب Mohammed Abdul Ali شاهزاده ارکت که مستقر در چنای است.

“من توصیه من به برادران مسلمان برای جلوگیری از رفتن به مسجد برای نماز در رمضان. باید وجود داشته باشد هر جماعت در همه, آیا برای افطار و یا برای تراویح (ویژه نماز). این نیز بخشی از سخنان حضرت محمد است که در شرایط اضطراری پزشکی و آب و هوای نامساعد نباید رفتن به مسجد برای نماز,” او می گوید:, و اضافه کرد که مردم باید در یک فاصله امن در این سال در حالی که انتقال خود را جشن ولنتاین به یک دیگر به جای استقبال و یا تکان دادن دست به عنوان است که معمولا انجام می شود.

بسیاری از رهبران جامعه احساس می کنید که بهتر است برای مسلمانان به ماندن در طول رمضان. “ویروس نمی شناسند دین و یا برای که ماده یک ناشتا يا غير ناشتا فرد است. بهترین راه این است که باقی می ماند هر جا یکی است” می گوید: محمود علم سابق استاد زبان فارسی در دانشگاه جواهر لعل نهرو دهلی نو و منتشر شده به اردو شاعر است.

Two men pray in the old city of Hyderabad

دو دعا در شهر حیدرآباد | عکس های اعتباری: ناغارا Gopal

علم و همسر او شده است در خود به انزوا در دهلی خانه از مارس 18. “هر سال نمایندگانی از حوزه علمیه خواهد توزیع تقویم دلالت زمانبندی برای شکستن و نگه داشتن سریع برای هر روز. ما آنها را از دست این زمان با توجه به اجتماعی فاصله. بهترین قطعات از رمضان در حال نماز. من آرزو می کنم وجود خواهد داشت یک راه امن برای کمک به افراد فقیر و بی بضاعت با کمک های مالی خود در طول مستند.”

این تقویم استفاده می شود که به طیف وسیعی از کارت پستال در اندازه چاپ به جزوه را دگرگون آنلاین به عنوان دانلود ‘رمضان برنامه ریزان’ کامل با مجله سبک صفحات مثال از آیات و نماز است. با تاکید بر پرهیز رمضان همواره مورد خود داری و درون گرایی.

نماز و وعده

  • ‘رمضان’ یک کلمه عربی است که ریشه Ramadمعنی “scorchedness از زمین با توجه به گرمای بیش از حد’. آن است که تلفظ به عنوان رمضان در بسیاری از کشورهای جنوب آسیا.
  • اعتقاد به ماه هنگامی که قرآن نازل شد, رمضان ممکن است مشاهده شود برای 29 یا 30 روز بسته به اسلامی تقویم قمری. جشنواره ‘عید فطر’ نشانه پایان رمضان.
  • بسیاری از مسلمانان سعی کنید به پایان در حداقل یکی از کامل تلاوت قرآن توسط پایان ماه و مساجد درگیر ماهر qaris یا نفرات آموزش دیده برای انجام اواخر شب تراویح نماز منحصر به فرد هستند که به رمضان.
  • وجود دارد افزایش یافته است تاکید بر خیریه به خصوص در پرداخت زکاتیک درصد ثابت از یک فرد پس انداز سال باید با توجه به نیازمندان.

“این مستند ممکن است یک برکت و رحمت در لباس مبدل شود و بیشتر تمرکز در نماز و کمتر پریشان افطار احزاب و خرید می گوید:” Fathima سليمان محقر بر اساس چنای است که بازدید از زادگاه او Tiruchi. “وعده های غذایی ممکن است به عنوان مجلل که در طول سال های گذشته, اما آن را یک فرصت برای من به صرف زمان با خانواده من از 15 عضو” او می افزاید.

رسیدن

در جای دیگر در جهان, مستند محدودیت های دیده بیکاری و کمبود کالا, اما این که ضد متعادل رشد ارتباط بین ساکنان محل از طریق سیستم عامل های آنلاین مانند همسایه و Facebook.

“این مایه تاسف است که مستند است که در طول بیشتر از پیش بینی ماه برای مسلمانان به دلیل وجود خواهد داشت بدون تراویح , نماز جامعه iftars و تمام شب باقی می ماند مجاز در مساجد می گوید:” N Sabrine هند-آمریکا املاک و مستغلات حرفه ای مستقر در دوبلین کالیفرنیا.

های افطار در میان خانواده و دوستان نیز ممکن است دشوار است به دلیل گرفتن مواد غذایی تبدیل شده است بسیار سخت تر است. “ما مسجد محلی است که جمع آوری مواد غذایی و کمک های مالی خواهد شد که توزیع شده در میان خانواده های نیازمند را به عنوان بخشی از رمضان-فعالیت های مرتبط. موعظه در حال حاضر خواهد شد به صورت آنلاین به نفع کسانی که اقامت در” او می افزاید.

A middle-eastern Ramzan feast with lamb kebab, chicken skewers and appetisers

یک خاورمیانه رمضان جشن با گوشت بره کباب مرغ, کباب و پیش | عکس های اعتباری: گتی ایماژ/iStockPhoto

بسیاری از دانشمندان اسلامی در آمریکا اعلام کرده اند برنامه برای برنامه های مبتنی بر موعظه در طول ماه. در انگلستان مساجد در لندن خواهد بود و شرکت در طرح های مانند مشاوره و Korannic شد. این است که در حال حاضر در دسترس در هند.

“با توجه به این مستند وجود خواهد داشت بدون نماز در مساجد وجود دارد اما هیچ برنامه ای برای تغییر خطبه های آنلاین همانطور که در حال حاضر می گوید:” Moulvi عبدالرحیم, Tiruchi منطقه از تامیل نادو Jamathul علمای Sabai (یک شورای علمای اسلامی).

برای مصر ملی Mehdi el-Khouly یک نرم افزار اجرایی مشغول به کار در قطر, کمک به کسانی که از دست داده اند و امرار معاش خود را با توجه به مستند تبدیل شده است و این ماه را رمضان هدف است. “مردم دیگر نمی تواند جمع آوری در ‘افطار چادر,’ استفاده می شود که به روی همه باز در طول ماه رمضان. من برنامه ریزی برای اهدای پول به افرادی که در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار در مستند” او می گوید.

پوسته پوسته شدن پشت و بازسازی زندگی جدول زمانی ممکن است غیر ممکن است می گوید محقر Fathima. “این رمضان ممکن است یک فرصت برای کشف خودمان پیوند بهتر با خانواده های ما, چت با دوستان قدیمی به rekindle خاطرات گذشته و انجام همه این چیزهای کوچک است که ما می خواستیم انجام دهیم اما فاقد زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>