اوباما را پاره پاره یمن رسیدگی به Bidens خصوصی در نامه

دفتر رئیس جمهور سابق اوباما خصوصی محکوم کنگره بررسی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders نه اصرار بایدن به انتخاب وارن به عنوان همسر در حال اجرا: گزارش پلوسی می گوید او معتقد است بایدن را انکار از حمله ادعا می کنند: “من قصد ندارم برای پاسخ به این سوال دوباره’ تهمت سیاهی فدرال و خصوصی تلاش برای مبارزه با کروناویروس در عمده سفر در طول همه گیر تر و پسرش را در روابط اوکراین توصیف آن به عنوان تلاش “برای تغییر سرزنش برای دخالت در انتخابات 2016 به اوکراین”با توجه به نامه ای به دست آمده توسط BuzzFeed News.

اوباما در مارس 13 توجه به National Archives and Records Administration — که حفظ ریاست جمهوری سوابق — لعنتی یک پرونده درخواست از جمهوری خواه سنسور. ران جانسونرونالد (Ron) هارولد JohnsonKoch-حمایت گروه دادخواست کنگره برای نه گفتن به دولت کمک مالی عربستان چهره فشار برای گرفتن سخت تر با مغلوب ساختن پیشی جستن شومر خواسته های ایران با تشکیل جلسات در coronavirus تست کسب و کار کوچک برنامه بیشتر (Wis.) و چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleyBattle دم بر نحوه دریافت کمک بیشتری پول به آمریکایی ها اوباما سناتور آسانسور دو سال نگه دارید تهمت نامزد برای ضد جاسوسی رئیس Mnuchin دفاع IRS راهنمایی در PPP وام بیشتر (Iowa) به عنوان نامناسب.

“می رسد از تلاش های برخی از, به طور فعال با پشتیبانی روسیه به تغییر سرزنش برای دخالت در انتخابات 2016 به اوکراین” اوباما سوابق نماینده گفت: در این نامه است.

تبلیغات

از آن نقطه به شهادت فیونا هیل سابق top روسیه تحلیلگر برای کاخ سفید ارائه شده در ماه نوامبر در طول جلسات استیضاح در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump داوطلب داشته ‘VIP’ لیست آگهی برای لوازم پزشکی: گزارش بیش از نیمی از نیروی کار در تایسون گیاه در آیووا تست مثبت برای coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد پشتیبانی برای کسانی که از دست داده اند و خانواده با توجه به کروناویروس بیشتر. مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین در قلب دموکرات استیضاح تلاش است. او استیضاح در مجلس اما بعد از تبرئه در ایران-کنترل سنا.

هیل گفت: این نظریه که اوکراین و نه روسیه انجام یک کمپین برای ایجاد اختلاف در طول سال 2016 انتخابات “داستانی روایت شده است که عاملان و تبلیغ توسط سرویس های امنیتی روسیه خود را دارند.”

“درخواست برای آزادی های اولیه ریاست جمهوری ثبت سفارش به دادن اعتبار به یک کمپین دروغ که در حال حاضر شده است به طور کامل مورد بررسی توسط هر دو حزب کنگره — بدون سابقه,” گفت: در این نامه از اوباما ،

اوباما نماینده به نوشتن می رود که این درخواست سوابق منتشر خواهد شد اما تنها “در راستای مقابله با اطلاعات غلط کمپین اساسی این درخواست.

“در انجام این کار تاکید می کنیم که سوء استفاده از دسترسی ویژه روند حملات در قلب ریاست جمهوری محرمانه منافع و تضعیف چارچوب قانونی و هنجارهای حاکم بر دسترسی به ریاست جمهوری سوابق” نامه ای به این نتیجه رسیدند.

تبلیغات

قانون فدرال مقرر که رئیس جمهور سابق مجاز به بررسی و ادعا اجرایی امتیاز بیش از ثبت درخواست و همچنین به عنوان رئيس جمهور است. نه نمایندگان برای اوباما و تهمت اظهار امتیاز با توجه به آرشیو ملی.

“پس از سال 2017 دفتر رئیس جمهور اوباما را تولید کرده است 12,880 صفحات ریاست جمهوری سوابق در پاسخ به دسترسی ویژه درخواست از کاخ سفید و کنگره” در این نامه گفت.

BuzzFeed اشاره کرد که معلوم نیست چه اطلاعات موجود در دولت اوباما رکورد بیش از تبدیل به مغان.

جانسون و Grassley که صندلی مجلس سنا امنیت داخلی و امور دولتی و امور مالی کمیته ها به ترتیب فرستاده اند سراسیمگی از نامه های حفاری را به بالقوه خطا ناشی از اوباما.

نفوذ رؤسای ادامه به فشار پیش با گسترده پروب مربوط به Bidens و اوکراین از جمله هانتر بایدن کار برای یک انرژی اوکراین شرکت به نام Burisma.

جمهوری خواهان باید علنا اصرار داشت که تلاش های خود را برای بررسی جو بایدن هیچ ربطی به با presumptive دموکراتیک نامزد فعلی انتخابات ریاست جمهوری است.

“این اتهام که ما نظارت می دهد ‘اعتبار به کمپین دروغ’ بی اساس است” جانسون سخنگوی Austin آلتنبورگ در بیانیه ای گفت به BuzzFeed با توجه به اوباما نامه.

آلتنبورگ افزود که “واقعی روسی دروغ” بود و موجود در پرونده در مغلوب ساختن پیشی جستن و روسیه وارد شده در سال 2016 سابق MI6 عامل کریستوفر استیل.

“اتهامات بی اساس به کنار ما مشروع نظارت خود ادامه خواهد داد تا زمانی که ما دریافت پاسخ برای مردم آمریکا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>