اوباما تابه ویسکانسین ‘افتضاح,’ پشت رای-توسط-mail تلاش های همه گیر در میان

رئیس جمهور اوباما روز جمعه وزن در حمایت رای-توسط-mail تلاش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که انتقاد ویسکانسین تصمیم به نگه داشتن فرد در رای گیری این هفته است.

“هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین حق رای و حق خود را برای سالم ماندن مانند افتضاح در ویسکانسین این هفته” اوباما توییتی های یک مقاله نیویورک تایمز.

ویسکانسین در انتخابات صورت گرفت شنبه در میان اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. تونی Evers (D) که در آخرین لحظات از تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات است که مسدود شده بود توسط دادگاه از جمله در دادگاه عالی ایالات متحده.

تبلیغات

گزارش و تصاویری در رسانه های اجتماعی نشان داد که رای دهندگان انتظار در صف های طولانی در چند باز رای گیری مکان. این Wisconsin Department of Health Services جمعه اعلام کرد که آنها در حال بررسی پتانسیل گسترش coronavirus در انتخابات.

“هر کس باید حق رای با خیال راحت و به ما این قدرت را که اتفاق می افتد. این نباید یک مسئله حزبی” اوباما نوشت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

این بیماری همه گیر را برانگیخته حزبی نبرد بر تلاش برای گسترش رای گیری از طریق پست برای سقوط انتخابات با رئیس جمهور قاطعانه در برابر این حرکت با استناد به نگرانی در مورد تقلب.

تبلیغات

“جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به ایالت پست الکترونیکی-در رای گیری” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی چهارشنبه. “دموکرات هستند تقاضاهای مصرانه برای آن است. پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.”

مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiFauci انتظار واقعی درجه نرمال ” در ماه نوامبر انتخابات 16 چیزهایی که در مورد کوروناویروس برای امروز پلوسی پرس Mnuchin در 0B coronavirus ‘موقت’ بسته تر (D-کالیفرنیا.) رهبری دموکرات ها در هل دادن به گسترش پست الکترونیکی-در انتخابات میان coronavirus بحران نشان می دهد جمهوری خواهان می ترسند که پست الکترونیکی رای گیری می تواند منجر به یک میزان مشارکت بالاتر که ممکن است نه به نفع آنها.

“ما باید یک سیستم ارزشی متفاوت در مورد آنچه در رای گیری به معنی یک دموکراسی” پلوسی اظهار داشت طی تماس با خبرنگاران پنج شنبه. “واضح است که ما می خواهیم به حذف تمام موانع برای مشارکت.”

اوباما وزن در زمان های متعدد در میان همه گیر با تاکید بر این که “یک سیستم قوی تست و نظارت” مورد نیاز خواهد بود با خیال راحت به بازگشایی این کشور و هشدار شهرداران در برابر گسترش اطلاعات غلط در میان بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>