اوباما به نام Philonise فلوید قبل از برادر یادبود: NYT

رئیس جمهور سابق اوباما در صحبت با برادر جورج فلوید و ارائه حمایت و همدردی مدت کوتاهی قبل از فلوید یادبود به گزارش نیویورک تایمز در روز یکشنبه ،

صحبت با بار Rev. Al Sharpton گفت: اوباما در گفتگو با Philonise فلوید منجر به Floyd خانواده احساس آرامش برای اولین بار پس از جورج فلوید مرگ در برخورد با پلیس مینیاپولیس.

“من می خواهم به شما امید دارند. من می خواهم شما بدانید که شما تنها نیستید. من می خواهم شما بدانید که میشل و من هر چیزی را انجام دهید شما می خواهید من برای انجام” رئيس جمهور سابق گفت: با توجه به Sharpton.

تبلیغات

“این اولین بار بود که من فکر می کنم که فلوید خانواده واقعا تجربه آرامش پس از درگذشت” Sharpton گفت: بار. دو منابع دیگر تایید ماده از تماس با بار.

تماس به طول انجامید که حدود نیم ساعت رخ داده است در اوایل ماه ژوئن تنها چند ساعت قبل از جورج فلوید یادبود که با حضور صدها نفر از فعالان سیاسی که خواستار تغییرات به اجرای قانون و پلیس پس از مرگ او.

تظاهرات فوران در شهرستانها در سراسر کشور پس از تصویری از جورج فلوید بازداشت منتشر شد که نشان داد دست به دستبند, آفریقایی, آمریکایی, مرد روی زمین درخواست برای مراقبت های پزشکی در حالی که یک افسر زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. چهار افسران سابق متهم شده اند بیش از مرگ او از جمله یکی بود که به اتهام قتل درجه دوم.

Philonise فلوید قبلا به تایید MSNBC که او موفق به دریافت یک تماس از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFour مردان متهم به تلاش برای پاره کردن اندرو جکسون مجسمه در DC ویدئو نشان می دهد که کارگران برداشته اجتماعی فاصله نشانه های قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع: WaPo بایدن از سیاستهای مغلوب ساختن پیشی جستن برای تحریم روسیه بیش از افغان های شبه نظامی ‘نعمت’ هوش تر دنبال کرد اما مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بی ادب در طول تماس در حالی که ترک او چند فرصت به صحبت می کنند.

“او به من فرصتی برای حتی صحبت می کنند” Philonise فلوید گفت Sharpton طی مصاحبه ای در شبکه است. “این سخت بود. من در تلاش بود به صحبت کردن با او, اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من مانند ” من نمی خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد.'”

“و من فقط به او گفتم من می خواهم عدالت است. من گفتم که من نمی توانستم باور است که آنها مرتکب مدرن روز مجازات در روز روشن,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *