اوباما و بایدن به نام برای تبریک پس از کارولینای جنوبی پیروزی: گزارش

رئیس جمهور سابق اوباما گزارش به نام معاون سابق رییس جمهور و جو بایدنجو BidenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتردر روز شنبه زیر بایدن را پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه.

بلومبرگ گزارش یکشنبه شب که 44 رئیس جمهور و بایدن به اشتراک گذاشته یک تبریک تلفنی شنبه شب پس از بایدن را قریب به اتفاق قربانیان, پیروزی, که در آن او موفق به کسب نزدیک به 50 درصد آرا بیش از نزدیکترین رقیب دیابت برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر (I-Vt.), که تقریبا 20 درصد از آرا.

دو منبع نزدیک به رئیس جمهور سابق گفت: بلومبرگ که اوباما به احتمال زیاد خواهد شد اضافه کردن حمایت خود را به لیست استقرار ارقام حمایت بایدن ترجیح می دهند به جای بی طرف باقی می ماند در طول اولیه.

بایدن به دنبال کراوات مبارزات انتخاباتی خود از نزدیک به خدمت خود در دولت اوباما و حمله به رقبا از جمله ساندرز برای گذشته خود را نقد دموکراتیک رئیس جمهور سابق.

پیروزی خود را روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه پس از آسیب رساندن ضرر و زیان در آیووا و نیوهمشایر و نوادا که در آن بایدن به پایان رسید پشت دیگر 2020 رقیب از جمله Sanders.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>