اوکلند در این بازی نمی خواهد در رادیو های محلی برای سال 2020 فصل

اوکلند دو و میدانی بازی ها را به جریان در رایگان برنامه TuneIn منحصرا برای سال 2020 فصل این تیم اعلام کرد در یک بیانیه صادر شده به سان فرانسیسکو کرونیکل در روز سه شنبه.

این بدان معناست که برای اولین بار در تاریخ حق رای دادن هیچ منطقه خلیج ایستگاه رادیویی پخش خواهد شد در یک بازی. با توجه به شرق خلیج تایمز این اولین بار است که یک تیم MLB خواهد تکیه انحصاری بر روی یک جریان پلت فرم برای پخش محلی است.

“این انگیزه اولیه برای این تلاش است که در اطراف فن و توسعه و بازاریابی و واقعا درک چگونه یک درک عمیق تر از آن می توانید به دست آوردن طرفداران جدید” یک رئیس جمهور دیو Kaval گفت: عطارد اخبار. “من فکر می کنم این جهت آینده — ما همیشه نوآورانه سازمان است.”

با توجه به تاریخچه نزدیک ترین زمینی ایستگاه رادیویی پخش یک بازی خواهد بود 1140 هستم در ساکرامنتو.

در سال 2018 یک به پایان رسید دیرین خود با همکاری 95.7 بازی در acrimonious مد خود را اعلام تقسیم با یک بی اعتنا خداحافظی صدای جیر جیر. خود را 2019 وابستگی محافظه کار هستم ایستگاه KTRB بود را تمدید کرد. (این وقایع را سوزان Slusser نوشت که ایستگاه “درو شکایات متعدد از fanbase برای آن غیر بیس بال برنامه نویسی است.)

“من همیشه فکر می کنم ما در حال پاسخگو به طرفداران نگرانی در مورد ما شرکای مختلف” Kaval گفت: کرونیکل. “ما واقعا همیشه در تلاش برای قرار دادن با هم به بهترین شکل ممکن بسته بندی و در تمام ورودی ما دریافت کنید. اما اصلی درایو دسترسی و گسترش محتوای دیجیتال موجود در برنامه TuneIn از جمله این بازیگران است.”

کن Korach و وینس Cotroneo تیم دیرین رادیو گوینده باقی خواهد ماند در TuneIn پخش.

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: michael.rosen@sfgate.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>