NYT نظر سردبیر واریز بیش از قطعه ای با عنوان “ارسال نیروهای’

نیویورک:
جیمز بنت, the New York Times , سرمقاله, صفحه ویرایشگر مسئول انتشار یک ستون است که با استفاده از حمایت ارتش به تظاهرات آرام بر ما نژادی و نابرابری استعفا داد و در روز یکشنبه این روزنامه اعلام کرد.

به نیویورک تایمز آمده است در زیر آتش پس از آن منتشر شده یک سرمقاله در 3 ژوئن از آمریکا سناتور تام پنبه یک جمهوری خواه از آرکانزاس با عنوان “ارسال نیروهای”.

پنبه نوشت که “قریب به اتفاق نشان می دهد از زور” را برقراری نظم پس از تظاهرات در سراسر این کشور که برخی از خشونت تبدیل شد.

“از آن زمان گذشته برای حمایت از اجرای قانون محلی با فدرال قدرت” پنبه نوشت.

بنت و یک نماینده برای پنبه نمی تواند نظر رسیده است.

ستون جلب انتقاد از داخل و خارج از نیویورک تایمز newsroom به عنوان برخی از خوانندگان و روزنامه نگاران تفسیر ستون به عنوان دفاع از اقدامات است که قرار دادن معترضان و خبرنگاران در خطر است.

در ابتدا نیویورک تایمز ناشر A. G. Sulzberger ایستاده بود پشت انتشارات ستون.

“من معتقدم که در اصل باز بودن به طیف وسیعی از نظرات حتی کسانی که ممکن است ما اختلاف نظر دارند و این قطعه منتشر شد که در روح او گفت:” در یک ایمیل به کارکنان در روز پنج شنبه با توجه به نیویورک تایمز حساب.

یکشنبه Sulzberger گفت: در یک یادداشت فرستاده شده به کارکنان که دیده می شد توسط رادیو فردا: “هفته گذشته ما شاهد قابل تفکیک در ویرایش فرآیندهای اول نیست ما تجربه کرده ایم در سال های اخیر است.”

تظاهرات برای عدالت نژادی برای اولین بار فوران 13 روز پیش پس از فیلم ظهور نشان می دهد جورج فلوید 46 ساله غیر مسلح سیاه, دستبند زدن, دروغ چهره را در یک خیابان مینیاپولیس در 25 مه به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

بنت جایگزین خواهد شد توسط کتی Kingsbury. بنت شده بود سرمقاله صفحه ویرایشگر پس از سال 2016. او تا به حال کمک به گسترش طیف وسیعی از صداهای مقاله منتشر شده و کشف, جدید, فرمت, با توجه به Sulzberger توجه داشته باشید ارسال شده به کارکنان.

ایسنا

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>