NYT, سرمقاله, صفحه مدیر استعفا داد پس از تام پنبه op-ed جنجال

نیویورک تایمز در سرمقاله صفحه کارگردان جیمز بنت استعفا یکشنبه, روزنامه اعلام کرد پس از این روزنامه تصمیم به انتشار یک بحث op-ed by جمهوری خواه ایالت تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonSunday نشان می دهد پیش نمایش: تظاهرات در برابر جورج فلوید مرگ خشونت پلیس راک ملت برای هفته دوم تام پنبه دفاع Ivanka Trump بیش لغو سخنرانی: ‘خواب’ critics ‘از بین برد و آن را برای همه’ نیویورک تایمز می گوید تام پنبه سرمقاله ‘نه دیدار با استانداردهای ما” بیشتر (ارک.) که موجب واکنش.

این بار گفت بنت استعفای بلافاصله موثر است. او تا به حال شده است در موقعیت پس از مارس 2016.

جیم دائو معاون سرمقاله صفحه ویرایشگر پله کردن magazine خواهد شد و reassigned به newsroom بار گفت.

تبلیغات

کتی Kingsbury که پیوست بار در سال 2017 خواهد بود نام اقدام سرمقاله صفحه ویرایشگر از طریق انتخابات ماه نوامبر.

“روزنامه نگاری از بار نظر هرگز اهمیت بیش از این در زمان بحران در خانه و در سراسر جهان و من افتخار شده است که بخشی از آن” بنت در بیانیه ای گفت. “من بسیار افتخار از کار من و همکارانم انجام داده اند به تمرکز توجه بر بی عدالتی و تهدید به آزادی و به غنی سازی بحث در مورد راه راست رو به جلو با در آوردن صداهای جدید و ایده های به بار خوانندگان.”

این روزنامه اعلام نیست ذکر بحث بیش از پنبه op-ed با عنوان “ارسال در آینده افغانستان است. اما بنت استعفای آید پس از انتشار این op-ed است که رئیس جمهور به استناد قیام عمل به منظور استقرار نظامی برای سرکوب در سراسر کشور تظاهرات قتل جورج فلوید برانگیخته داخلی شورش در روزنامه.

در روز پنج شنبه نیویورک تایمز در بیانیه ای گفت که سناتور op-ed “نه دیدار با استانداردهای ما” و روزنامه در حال برنامه ریزی برای “بررسی هر دو کوتاه مدت و بلند مدت تغییر” از جمله گسترش آن واقعیت-بررسی عملیات و کاهش تعداد op-eds آن را منتشر می کند.

بار ناشر A. G. Sulzberger گفت: کارکنان در یک ایمیل یکشنبه که او و بنت توافق “آن را به یک تیم جدید به رهبری گروه را از طریق یک دوره از تغییر قابل توجهی” با توجه به یک کپی از ایمیل توییتی توسط بار رسانه های خبرنگار مارک تریسی.

او افزود که این بار “شروع به اختراع دوباره Op-Ed فرمت به طوری که خوانندگان درک کنند که چرا ما را انتخاب کنید برای بالا بردن استدلال و جایی که متناسب با آن در کشور بحث است.”

تبلیغات

“هیچ یک از این تغییرات علامت گذاری به عنوان یک عقب نشینی از بار مسئولیت برای کمک به مردم در درک طیف وسیعی از صداها در سراسر وسعت بحث های عمومی. که نقش به عنوان مهم به عنوان آن را به حال شده است,” Sulzberger نوشت.

چندین بار کارکنان با انتقاد از روزنامه تصمیم به انتشار op-ed استدلال چنین احساسات در معرض خطر زندگی سیاه روزنامه نگاران.

“حمایت از همکاران و به خصوص آنهایی که سیاه و سفید. اگر electeds می خواهید برای ایجاد تحریک آمیز استدلال اجازه دهید آنها را به مقاومت در برابر پرسش ها و متن خبر و نه صاف و پوست کنده و بدون کنترل” بار خبرنگار Astead هرندون یکی از بار بسیاری از کارکنان که با انتقاد از این تصمیم هنوز توییتی.

واشنگتن پست جهانی نظرات ویرایشگر کارن Spikes نیز گفت: این بار تصمیم قرار داده روزنامه نگاران در خطر است.

“نیویورک تایمز قرار داده و مردم سیاه و سفید و سیاه و روزنامه نگاران در معرض خطر که با تام پنبه قطعه” او هنوز توییتی. “این درست نیست.”

در پاسخ به این تصمیم بار کارکنان ویرایشگر و نظر نویسنده باری ویس گفت: “جنگ داخلی” در روزنامه “بین (عمدتا جوان) wokes این (بیشتر از 40+) لیبرال یکی از همان مواج در داخل دیگر نشریات و شرکت های سراسر کشور.”

“در اینجا یک راه برای فکر کردن در مورد آنچه که در خطر است: نیویورک تایمز شعار ‘همه اخبار که مناسب برای چاپ.’ یک گروه بر کلمه” ، دیگر کلمه ‘مناسب'” ویس گفت: در یک سری از توییت.

“من موافق با ما منتقدان که آن را طفره رفتن به می گویند:” ما می خواهیم کاملا باز بازار از ایده ها!’ محدودیت وجود دارد. بدیهی است. سوال این است: آیا از نظر او سقوط خارج از این محدوده? شاید پاسخ مثبت است,” او اضافه شده است. “اگر پاسخ مثبت است به این معنی است که این دیدگاه بیش از نیمی از آمریکایی ها غیر قابل قبول هستند. و شاید آنها هستند.”

بنت استعفای آید و پس از اجرایی سردبیر در Philadelphia Inquirer گزارش پایین پا شنبه پس از یک جنجال برانگیز تیتر در مورد تخریب ساختمان ها در میان تظاهرات با عنوان “ساختمان های ماده هم” ریف در شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

سوال ناشر لیزا هیوز گفت: در یک یادداشت به کارکنان در روز شنبه که ویرایشگر استن Wischnowski را به طور رسمی استعفا از پست خود در ژوئن 12, با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>