نیویورک رهبران شورای عقب فشار به قطع $1B از پلیس بودجه

شهر نیویورک رهبران جمعه در حمایت از طرح کاهش 1 میلیارد دلار از پلیس شهر بودجه به عنوان تظاهرات در سراسر این کشور همچنان در برابر نژادپرستی نظاممند و پلیس با استفاده از زور.

شورای شهر سخنران Corey Johnson, رهبر اکثریت لوری Cumbo و دیگر رهبران گفت: در یک بیانیه مشترک که آنها در حال حاضر شناسایی و پس انداز است که می تواند به کاهش هزینه های پلیس در بودجه خود را برای سال مالی 2021.

“ما باور داریم که ما می توانیم و باید برای رسیدن به 1 میلیارد دلار کاهش به پلیس شهر نیویورک در هزینه های مالی 2021 بودجه بی سابقه ای کاهش است که نه تنها محدود کردن دامنه NYPD بلکه نشان دادن تعهد خود نسبت به حرکت به دور از پلیس موفق سیاست های گذشته” گفتند. “شکی وجود ندارد که این یک هدف بلند پروازانه اما آن است که زمان ما در تماس برای هر دو در اینجا در شهر نیویورک و در سراسر کشور.”

تبلیغات

رهبران گفتند که رسیدن به هدف “کاهش یکنواخت یافته از طریق ضایعات برش کاری تغییر مسئولیت های دور از [New York Police Department] پیدا کردن بازده و صرفه جویی در OTP هزینه و کاهش ارتباط fringe هزینه است.”

اعلام می آید به عنوان تظاهرات در سراسر کشور جرقه یک حساب با پلیس در استفاده از زور و بودجه شهرستانها به خود ادارات پلیس.

این تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. مرگ او منجر به تماس از فعالان برای برخی از پول در حال حاضر اختصاص داده شده به پلیس به جای کارگردانی شود به دیگر خدمات اجتماعی هر چند جمهوری خواهان باید رد این ایده.

“بودجه ما باید منعکس کننده این واقعیت است که پلیس نیازهای اساسی اصلاحات. در طول چند هفته گذشته ما شاهد غلیان احساسات از نیویورک خواستار تغییر از رهبران خود را. این کار ما را به گوش دادن – و به قانون” در شهر نیویورک به قانونگذاران گفت. “ما نمی خواهد اجازه دهید این لحظه عبور و ما را برای مبارزه با این بودجه آنها سزاوار است.”

پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور پاتریک لینچ ناودان شورا در بیانیه ای گفت: این امر می تواند مسئول برای هر قربانی جرم و جنایت.

“برای چند دهه در هر زمان یک شهر آژانس موفق در کار خود در این شهر در پاسخ به این شغل دور و آن را به NYPD. اگر شورای شهر می خواهد به مسئولیت به کسانی که شکست سازمان های که انتخاب خود را” لینچ گفت: New York 4. “آنها نمی قادر خواهد بود به پرتاب پلیس زیر اتوبوس دیگر.”

نیویورک تنها آخرین شهر به کشف ارتباط آن با اداره پلیس. مینیاپولیس شورای شهر به اتفاق آرا رای دادند جمعه کاوش های ایمنی جدید مدل پس از تمام اعضای آن قول به انحلال پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>